Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tehát most szakítok vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehát most szakítok vele, vagyis már pár napja megy ez hogy nem hagy békén mert kiderült róla valami, és nem enged el, Szerintetek?

Figyelt kérdés
Tehát titeket fenyegettek már öngyilkossággal? Volt már ilyen lelki zsarolásban részetek? Nekem még senki nem mondott ilyet soha, és eléggé idegesítő, szét is csapta magát de nekem innentől nincs tovább, ti mit tennétek?

2013. ápr. 26. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél. Nincs hozzá közöd, de ha akarsz szólj az anyjának.
2013. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen.. Eleinte sajnáltam, próbáltam vele beszélni, de csak rosszabb lett.. Én a legjobb barátjának szóltam.. utána nem foglalkoztam vele.. Szépen lassan belenyugodott..
2013. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolja komolyan szerintem, és csak meg akar tartani vagy ilyesmi, nem sokat tudtunk meg a kérdésből. Amúgy egyetértek az előttem szólóval, hogy szólhatnál az anyjának is ha durva a dolog...
2013. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóltam apjának, hogy ilyet nem játszik senkivel, és beszéljen vele, barátnőjének is mondtam hogy pofozza fel szépen mert sza.rrá nyugtatózta magát. Pár napja már így megyek munkába hogy ez megy...
2013. ápr. 26. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor mi is a kapcsolat köztetek?
2013. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen zsarolásnak nem engednék a helyedben.Igen volt részem hasonlóban, de egyértelműen az illető tudtára adtam, hogy ezzel sem állít meg.
2013. ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!