Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akiknél nagyon csúnyán megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknél nagyon csúnyán megy a válás, hogy oldjátok meg a láthatást? Felül tudtok emelkedni a saját érzéseiteken?

Figyelt kérdés
Kicsi babánk van, csak nálam láthatja. Nem akarom bosszúból meghiúsítani a láthatást, de nem bírom látni a férjem. :(
2014. dec. 28. 23:08
 1/10 anonim válasza:
100%

Keresd fel a helyi gyermekjóléti szolgálatot, vagy a családsegítőt, ők tudnak megoldást - például az irodájukban is találkozhat az apuka a gyerekével (ha indokolt, a felügyeletükben).

Megjegyzem, érdemes lenne felülvizsgálni az álláspontodat.

2014. dec. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Párolt galóca ***** válasza:
76%
A jó házassághoz és a csúnya váláshoz is két ember kell.
2014. dec. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves Második! Most aztán megleptél... Magamtól nem tudtam!
2014. dec. 29. 12:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg lehet a családsegítőben is a láthatás. Odaviszed megetetve,tisztába téve és akkor mondjuk következő etetés idejéig otthagyod.

Van direkt erre külön szoba,játékok, ahol a családsegítősök felügyelete mellett játszhat az apuka a gyerekkel.

Megoldás lehet még,h amikor jön, addigra összekészíted a gyereket és elviszi sétálni. Ebben az időben nyilván nem lehet órákra, de akkor is annyival kevesebb ideig kell látnod.

Vagy az is lehet,h pl anyukád ha ráér, ő marad otthon,beengedni ő is tudja, te meg addig elmész vásárolni v egyéb ügyeidet intézni.

2014. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi is előadtunk minden bunkóságot, amit váláskor lehet....

Hiba volt.

Én az apa vagyok, akkor a 8 éves fiammal való kapcsolat-tartás volt a tét...

Hát eleinte stopperrel ment minden, nehéz volt kimászni ebből, - bő egy év kellett hozzá, hogy rideg, de ne ellenséges legyen a viszonyunk.

A "gyerek apja" -így gondolj rá.

2014. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jobb lenne a gyereknek idegenek nélkül,hiszen otthon kéne lenni.Mondjuk nagymamával,sógornővel.
2014. dec. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezen mentem keresztül. Kértem, hogy két hétig ne jöjjön, be is tartotta. Ennél többet nem kértem volna, szerintem nem is lehet.

Utána, amíg azt éreztem, hogy nem bírom látni, addig a család segített, más engedte be, más adta oda a gyereket, én elmentem otthonról.

Aztán az egész lecsitult, ennek már több éve. Mára normalizálódott a helyzet, és soha nem leszünk barátok, mindig is ugrunk a másikra majd, de igyekszünk ezeken felül kerekedni. A gyerek érdekében beszélünk, alkalmazkodunk, megértünk mindent.

Nem lehet máshogy, mert bele lehet bolondulni egyébként.

Illetve gondolj a gyerekre: ha Te feszült vagy, és mégis odaadod, lehet, hogy a gyerek nem fogja érteni, hogy miért kell mennie olyan emberhez, akit Anya nem szeret. Miatta muszáj átlépni dolgokon.

Bármit elviselek, de a legnehezebb az lenne, ha tudnám, hogy nem akar menni, ha sírna, hogy el kell menni az Apjával. Az mindennél rosszabb, hidd el.

2015. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5-a 7-nek! :)

Jól csináltad! Mi 15 éve váltunk, de hát a gyereke miatt mégis vannak közös dolgaink.. egyre kevesebb, de mindenképpen sokáig összeköt a közös gyerek, mindegy mit gondolsz a másikról.

2015. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Férjeddel érzelmek vagy anyagiak miatt megy a vita?

Ha érzelmek miatt csak, és amúgy megbízható (nem forgatja fel a fél lakást), akkor simán lépj le amikor jön és maradjon otthon ő a gyerekkel. Akár egy tanfolyamra v ilyesmire is beiratkozhatsz, ha állandó az időpont amikor jön.

Anyós milyen? Ha kedves, megbízható nő, nála is történhetne a láthatás, gondolom úgyis kíváncsi az unokájára. Lerakod nála és majd a férjed odamegy. 2-3 óra múlva mikor jön a következő szoptatás, visszamész a gyerekért, férjed meg addigra lelép.

De az mindenképp fontos lenne kezdetnek h állandó időpontban jöjjön,h fel tudj rá készülni lelkileg, szóval ne előző este csörögjön oda, h holnap délelőtt beugrok aztán te állhatsz készenlétben 8tól délig.

2015. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Az érzelmek miatt mennek a balhék, mivel nem tudtam lezárni a kapcsolatot, mivel nem volt hajlandó megbeszélni semmit, hiába kértem, hogy nekem erre szükségem van a békés lezáráshoz és jó kapcsolathoz,úgyhogy nem tudok megmaradni a férjem mellett.

2015. jan. 2. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!