Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válóok-e, ha a párod rendszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válóok-e, ha a párod rendszeresen flörtöl/intim chat-el nőkkel, félreérthető üzeneteket, SMS-eket, skype írásokat találsz, nőt is hív magához amikor nem vagy otthon?

Figyelt kérdés
A nővel korábban le is feküdt, majd állítólag "barátsággá" alakult; de ki hiszi ezt el azok után hogy hazudott folyamatosan??
2014. dec. 29. 23:20
1 2
 1/16 anonim válasza:
97%
Persze hogy az... Ha más nőkkel lefekszik és flörtöl (és még ki tudja miket csinál) akkor ez igenis vállóok.... Én nem nagyon értek az ilyesmihez de gondolj bele ha ilyen dolgokat tudsz róla,és mivel azért mindenkinek vannak titkai gondolj bele hogy neki még mennyi lehet... És ha te feltetted ezt a kérdést akkor nyilván te is gondolkodtál már a válláson...
2014. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kivágnám,mint bagzómacskát nyári éjszakába. Fordítva lenne, te lennél az utolsó ordasrib..anc. Persze,hogy kitenném.
2014. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

előzőnek igaza van, csak annyi, hogy a válás az egy l.

a váll testrészünk az meg kettő.

2014. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyértelmű válás lenne, hiszen a férjem nem vesz komolyan.

Szerintem lépd meg, tiszteld meg magad ezzel :)

2014. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Az bizony.
2014. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én épp ilyenért váltam el 6 éve. Az ilyen emberek teljesen elveszítik a realitásérzéküket és nem gyógyulnak már ki ebből.
2014. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Én is ilyesmiért váltam el. Felháborító egyes férfiak tiszteletlensége.
2014. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A "férj" már ki van vágva :-) Azóta lett nekem is valakim, 4,5 hónapja, de gyerekek miatt kényszerből egy fedél alatt lakunk még. Az ex szerint én borítok fel mindent, és így is tálalja a külvilág felé. Mit lehet tenni, hogy lehet megleckéztetni egy olyan embert, aki a hibáiért képtelen felelősséget vállalni és mindig visszamutogat??? Már egyszer elhagyta a korábbi családját egy nő miatt (3 gyereket hagyott ott, de nem miattam).
2014. dec. 29. 23:41
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem miért vagy még mellette?Mire vársz?Hányszor alàzzon még meg?Szégyelje magát!
2014. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha ez neked kérdéses,akkor mi lenne neked egyértelműen válóok ?
2014. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!