Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válóok-e, ha a párod rendszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válóok-e, ha a párod rendszeresen flörtöl/intim chat-el nőkkel, félreérthető üzeneteket, SMS-eket, skype írásokat találsz, nőt is hív magához amikor nem vagy otthon?

Figyelt kérdés
A nővel korábban le is feküdt, majd állítólag "barátsággá" alakult; de ki hiszi ezt el azok után hogy hazudott folyamatosan??
2014. dec. 29. 23:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%

8: Nem követtet el valamilyen bűncselekményt mindeközben? Pl. nem kaptál nemi betegséget tőle? Az súlyos testi sértés.

Egy ügyészre kéne bízni a sorsát.

2014. dec. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%

8: Vagy pl. nem volt gyermektartás elmulasztása?

Az is bűncselekmény.

2014. dec. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
25%
8: Esetleg konzultálj a nőivel, mit tudnak róla, meg a másik volt feleségével. Biztos van köztük, aki ugyanolyan szenvedő sorstársad, mint Te, és hasznos infókkal szolgálhat, ami a számonkérést illetve a megleckéztetést illeti.
2014. dec. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard "megleckéztetni" - zárd ki az életedből, ne fordíts rá semmi energiát.

Azzal se foglalkozz, miket pletykál rólad, -éretlen ember, így is marad.

A váláshoz nem kell OK-ot megjelölni.

2014. dec. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"gyerekek miatt kényszerből egy fedél alatt lakunk még"


"Már egyszer elhagyta a korábbi családját egy nő miatt (3 gyereket hagyott ott, de nem miattam)."


Ha jól értem volt 3 gyereke valakitől mikor összejöttetek. Te is szültél neki legalább kettőt, a többes szám miatt (az eddig öt), és ennek a pasinak még mindig a flörtölés a legnagyobb gondja?


Szerintem itt nincs kérdés. Illetve az, hogy a zárójelben levő infót már akkor is tudtad mikor összejöttél vele vagy sak most derült ki?

2014. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen, tudtam az infót, hogy nő miatt hagyta el az előző családot, de persze az exfeleség volt a "hibás" szerinte, mert úgy érezte, rákényszerítik a vallást...Ezt idén tudtam meg a legnagyobb lányától, hogy ez nem igaz. Ennek a pasinak mindig az a tudat kell, hogy a másik a hibás. Természetesen most is én vagyok a hibás, hiszen nekem van már fix valakim (nyáron megelégeltem ezeket a sztorikat és amikor megtudtam hogy idehívta a nőt amikor nem vagyok itthon, akkor végleg szakítottam).
2014. dec. 30. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!