Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem megy mar a dolog a ferjemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy mar a dolog a ferjemmel mindig veszekedunk es sztem oszinten kimondhatom h mar nem szeretem de oo szeret es nemtom h hogyan hagyam el. Mit tegyek? Meg csak 20 eves vagyok es ki szeretnek lepni de nem tudom hogyan mert sajnalom

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok házasok? Valamint mióta ismered?
2010. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég fiatal vagy. Ilyenkor még nem mindenki tud megállapodni. Lehet, hogy vágysz új kalandokra, új szerelmekre. Viszont nem biztos, hogy találsz. "Az előttünk nyíló rózsát letapodjuk, messzebb látnak szemeink". Várd meg, hogy mit hoz az Élet. Lehet, hogy lesz valami nagy "kiborítás", lehet hogy jön egy mindent elsöprő új szerelem, de az is lehet, hogy megint beleszeretsz a férjedbe. Csak figyeld, hogy mi történik, és bízd rá a dolgot az ... (nem tudom, hiszel-e valami Égi hatalomban)" bízd az Úrra a dolgaidat, majd ő elrendezi"
2010. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán egy picit nem tudnál várni?min veszekedtek?az is lényeges.

A pici várást arra értem,hogy talán alakulhat még jobbá,gondolom nem régi házasok vagytok,és a férjed szeret.Csak hogy ne bánd meg később,ha kilépsz a házasságból.Jól fontold meg.

2010. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom nem véletlen mentél hozzá, megpróbálhatnátok javítani a dolgokon :/ Próbáld meg ismét felfedezni a jó tulajdonságait :)

Ha meg abszolút nem szereted, miért nem tette meg a sima járás?

2010. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne kerülgesd a dolgot mert az csak idő húzás. Az én feleségem is még csak 21 éves de négy és fél év után merte megmondani,hogy már 2 éve nem szeret. De azért hozzám jött feleségül érted. Ne taktikázzál mert nem szép dolog más ember érzédeivel játszani, ha már nem szereted akkor ne maradj vele. Mert hazugságban leélni vele bármennyi időt is az nem tesz jót a kapcsolatotoknak. Mert előbb utóbb meggyülölitek egymást hidd el.
2010. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!