Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 3honapja vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 3honapja vagyok baratomal. Az elso 2 honapba minden jol ment. Jol is ereztem magam vele. De az utolso honapba nagyon megromlot a kapcsolatounk. Nagyon sokat veszekedunk es mostanaban sose tud elfogadni olyanak amien vagyok.

Figyelt kérdés
pedig ezelott is ugyanilyen voltam. csak anyi hogy talan jobban szeretem es mostmar kezdek igazan kiabrandulni a folytonos vitak miat. mindig azt modnja hogy az en hibam h veszekszunk es avval jon hogy o szeret de persze jobbat is talalna ha akarna de hogy o nem csalt meg mert szeret. en ezen felhuzom magam es midnig atz mondom h akkor keresen jobbat.. szerintetek vagy ertelme meg az egesz jarasnak?
2008. dec. 4. 15:22
 1/5 A kérdező kommentje:
kijavitom magam mert hibaztam veletleul:P szoval szerintetek van* ertelme a jarasnak? vagycsak hazudik es nem is szeret anyira hisz nem tud elfogadni ijenek amien vagyok.
2008. dec. 4. 15:24
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Ismeros.. lehet hogy tenyleg nincs ertelme viszont lehet hogy azt akarja hogy tokeletesek legyetek egymasnak es ahoz arra van szukseg hogy valtozz... en is kertem a baratnomtol hogy valtozzon.. valtozott es nagyon boldogok vagyunk.. szerelmesek vagyunk.. es mar sokmindent tervezunk. azt szoktam mondani hogy a gyemant is akkor a legertekesebb es legszebb ha sokat csiszoljak..

FizX

2008. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobbat is találna, ha akarna? Hát ez gáz..

Én a helyedben úgy hagynám ott mint sicc.

3 hónap még nem sok..

2008. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont így voltam én is.. az első másfél-két hónap csodálatos volt.. a következőben majdnem minden nap veszekedtünk, és persze akármi is volt a vita tárgya, mindenért én voltam a hibás. Szerencsémre volt egy ismerősöm aki tudtott ezekről a vitárkól, és gőzerővel elkezdett nekem udvarolni, pár nap híján 3 hónaposak voltunk mikor eldöntöttem, hogy mostmár elég a mindennapos vitákból, vége, és összejöttem azzal a sráccal aki udvarolt... lassan már 2 éve vagyunk együtt... én mertem lépni, és jól döntöttem, addig minden nap csak sírtam, kellett, hogy valaki mellett boldog legyek.. tehát(ez mindenkinek szól) nem érdemes szenvedni, tovább kell lépni, és lehet, hogy jobban is jársz vele.. lehet, hogy találsz valakit aki jobban megbecsül olyannak amilyen vagy. Csak a felejtés, az lesz csak kemyény dolog...
2008. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a valasozkat.. en is gondlkoztam a szakitason csak azert nehez lenne tenleg flejteni.. hisz nagyon szeretem.. lehet hogy tul hamar meg is szeretem.. de hogy igy veszekszunk mindig mikro talakozunk es persze minden az en hibam nagyon kezdem megutalni.. ha nem vagyok vele nem jo ha vele vagyok ugy sem jo. mar nem tudom hogy mti csinaljak. es en midngi adok eselyt neki de midngi en vagyok a rosz:(.. alitja hogyszeret de nem tudom elhinni neki.. mar nem erzem azt hogy szertne
2008. dec. 4. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!