Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megtudtam hogy az apukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam hogy az apukám megcsalja az anyukámat mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apa véletlen a facebookjába bejelentkezve maradt és megláttam hogy több nővel is csalja anyát még csak 13 vagyok és abszolút tehetetlen vagyok mit tegyek? Segítséget szeretnék kérni csak itt sírok és nem tudok semmit
2015. jan. 21. 14:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Semmit ne tegyél. Az emberek 80%-a csalja a másikat. Ez van, majd rájössz.
2015. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
Én elmondanám a helyedben anyukádnak. Aztán ők majd lerendezik egymás között.
2015. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De nem szeretném hogy elváljanak ezért nem akarok elmondani de így olyan mintha a szemébe hazudnék anyának
2015. jan. 21. 15:11
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
" csak itt sírok és nem tudok semmit" Na ez a lényege az egésznek. Te csak feltételezed (nem biztos, hogy alaptalanul), de tudni semmit nem tudsz. Ha belekavarsz valamibe csak árthatsz vele. Szépen felejtsd el és máskor ne turkálj más dolgaiban!!!!!
2015. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Ha elmondod anyukádnak, van esély hogy tisztázódik, megoldódik a helyzet. A hallgatás nem megoldás.
2015. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
apudra kérdezz rá, ne anyukádnak mondd el
2015. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
A Facebookon sok mindent lehet írni, nem biztos,hogy gond van. Ne sírj, ha amúgy jól kijönnek a szüleid,ilyen miatt nem válnak el.
2015. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
Igen, hallgass el mindent, dugja mindenki a fejét a homokba, attól jobb lesz! Ne szólj senkinek még egy hangyának se, és jegyezd meg, akinek igaza van, örökké üldözött lesz....
2015. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kovpet ***** válasza:
Megtudtad vagy csak úgy gondolod? Csak mert elég hihetetlennek tűnik, hogy több nővel is csal valaki valakit észrevétlenül... Azért nem olyan egyszerű az, néha egy nő is sok, nem hogy 3-4...
2015. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

"Apa véletlen a facebookjába bejelentkezve maradt és megláttam hogy több nővel is csalja anyát"


Hogy láttad meg? Megnézted a levelezését?

Ahelyett, hogy kiléptél volna, inkább turkáltál apád privát dolgai között, gratulálok.

Ebből sehogy sem jössz ki jól, hagyd, majd megoldják egymás között.

2015. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!