Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek, ha megtudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha megtudnátok hogy az apátok folyamatosan megcsalja édesanyátokat?

Figyelt kérdés
Fél éve viszonya van,és össze-vissza hazudozik. Én mérhetetlen gyűlöletet érzek iránta. És már is megfordult a fejemben hogy a vezetéknevemet is megváltoztassam. Még együtt él anyuval, mert azt hiszi nem tudunk a dologról.

2013. márc. 19. 16:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Anyukád nem akarja elhagyni? Én ezek után képtelen lennék együtt élni vele.
2013. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Semmit. Az is lehet, hogy anyád tud a dologról, csak neki megfelel igy. Anyagi, érzelmi okok. Ne szólj bele.
2013. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Le akarja buktatni, és bizonyítékokat gyűjt. Csak a pénze miatt vagyunk még vele. Mi már új lakást keresünk (persze az ő tudta nélkül). Ha mindennel végeztünk, akkor vonjuk kérdőre. De sztem szegény anyum abban reménykedik, h hátha magától bevallja.... erre én nem sok esélyt látok.
2013. márc. 19. 16:52
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

Szia!Megkérdezhetem honnan tudtad meg hogy apukád megcsalta édesanyád?:( sajnálom!

Egyébként nekem is megcsalta apa anyát 1 héttel az eskuvojuk után és aztmondta anyának hogy nem szereti de nem váltak el mert anya nem akart nehogy az öreg nagypapám szívinfartust kapjon és apának jo volt ez a kettos élet...én most mikor hallotam anyátol nemtudomtam apával szoba állni már elváltak 1.5 éve de kimondhatatlanul haragszok apára...de a neved ne változtasd meg ...ö az apukád szeretned kell 1 van bevsuld meg akár milyen rosszat is tett téged szeret azért nem hagyott még ott és becsuld meg mert valaki már nem olelheti át az édesapját!:( lágyszi válaszolj hogy hogyan kitol tudtad meg?

2013. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a helyzeteteket.

A helyedben annyit tennék, hogy megmondanám apámnak, hogy tudok erről. Csak hogy tudja, mi a helyzet a részemről. Gyűlöletről nem beszélnék, de annyit biztos elmondanék, hogy mérhetetlenül csalódtam benne. (Hiszen gondolom, ez a gyűlöleted alapja.)

Mennyire vagy biztos a dologban amúgy?

2013. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Először furcsa számlákat találtunk. Ékszerekről, parfümökről... (amitket persze nem anyu kapott). Utána néztünk bele a telefonjába.
2013. márc. 19. 16:56
 7/19 anonim ***** válasza:
38%

Semmit nem tennék..... EZ NEM AZ ÉN DOLGOM!!!


Amúgy minden megcsalásnak oka van, az egyik fél nem kap meg valamit a párjától és ezt másnál keresi.

2013. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7 válaszoló! a kérdésre válaszolj! nem azt kérdeztem h egy férfi méir nem tudja a a gatyájába tartani a f_szát! úgyh az evvel kapcsolatos vélemnyedet tartsd+ magadnak!!! köszönöm.
2013. márc. 19. 17:03
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

Valaszolt a kerdesre az elozo is.

Valahol igaza van.

Neked semmi kozod nincs hozza, hogy mi tortenik a szuleid hazassagaban. Ha edesanyad nem tudna rola, akkor az edesapaddal beszelnek....hogy kapjon a fejehez, es mondja el, vagy valami legyen, mert ez igy tisztessegtelen.

Amugy ha apukad nem akart volna lebukni, akkor az eletben nem talaljatok meg a szamlakat es a telefon is steril lett volna...

Szerintem o nagyon is tudatni akarta, csak nincs eleg mersze hozza, h anyukad ele alljon, ez volt az egyszerubb...

2013. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A valsz lemaradt.


Semmit nem tennek az egadta vilagon, hagynam, hogy maguk kozt jatsszak le...

2013. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!