Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudtam, hogy a húgomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a húgomat megcsalja a barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A tesóm 16 éves, a pasija neki az első. Nagyon kislány még. A srác egy gyökér(18), és a volt barátnőjével járok edzésre, aki nem tud arról, hogy a húgommal kavarnak, de ma ujjongva közölte (bár állítólag már nem szereti), hogy újra összejöttek. Na, most mit csináljak?

2012. máj. 2. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szopás!
2012. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám a húgomnak. De ha barátnő lenne vagy akármi akkor is. Joga van hozzá, hogy tudja, hogy átverik és hülyére veszik. És legalább időben meg tudod óvni ettől a patkány k.öcsögtől. Akit én amúgy nem mellesleg szájba is vágnék a helyedben.

21L

2012. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne avatkozz belé meg akkor se ha a húgodról van szó!
2012. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Vagy az exbarátnő megvezet téged. Mert tudja, hogy te vagy a nővér. S a bosszúálló lányok már csak ilyen intrikusak. Keresnék még jeleket azelőtt, hogy meséljek erről.
2012. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Legalább próbáld meg felnyitni a szemét, mégiscsak a húgod.
2012. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ne avatkozz belé meg akkor se ha a húgodról van szó!"


Hát te kedves vagy, hagynád, hogy valaki csak úgy lesétáljon pl egy szakadékba, hisz minek közbelépni. Lehet drasztikus példa, de érted.


Amúgy meg kérdező, szerintem próbáld kideríteni mennyi igaz belőle, és szólj a húgodnak. Legalább ha nem is azt h huu most a pasid tuti megcsal, hanem csak azt, h te ezt meg azt hallottad.

2012. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 étoile et lune ***** válasza:
100%
Egyből elmondanám a tesómnak, senki ne szórakozzon vele... Undorító. És magamat is g*cinek érezném, hogy tudok egy őt érintő dologról, amiről joga lenne tudnia..
2012. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mindenképp győződj meg róla, hogy az előző barátnő nem tud semmiről.

Esetleg kérdezősködhetnél nála, mert tényleg nem ártana tudni, hogy nem-e csak keresztbe akar tenni tesódnak.

2012. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a volt barátnőjét, mi van a sráccal.

Aztán a srácnak mondhatod, hogy tudsz róla, hátha otthagyja a húgodat anélkül, hogy tudná, hogy megcsalta. Utána már el lehet neki mondani.

2012. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
hát megmondom őszintén,én szerintem úgy megverném mint paraszt a lovát.de az a minimum hogy elmondod a húgodnak.lehet hogy rossz lesz neki,de később lehet még rosszabb is,ha esetleg úgy derül ki ahogy nem kéne.
2012. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!