Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit kell tennem, hogy megtilts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem, hogy megtiltsa a bíróság a láthatást az apának, ha az iszik és kábítószerezik? Féltem a kisfiamat!

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk ezt nem ártana rábizonyítani.
2015. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bemondasra ezt nem fogják elhinni. Bizonyitekod van? Mellesleg akkor sem vonják meg a lathatast, max felügyeletet ítélnek meg
2015. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Semmit. Az Ő gyereke is. Te vagy a hibás, ha egy ilyen valakitől kellett neked gyerek. Akkor vállald a következményeit.
2015. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2. Jól leírta. Ha olyan bizonyítékod van rá, ami megállja a helyét a bíróság előtt, akkor is max korlátozni fogják a láthatást, nem megvonni.
2015. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát azt sejtettem, hogy bemondásra nem fogják elhinni,de szerintetek az illető aki hordja neki a cuccot eljön pl a bíróságra és mondja ,hogy hát persze én megyek hozzá minden másnap? Vagy a kocsmáros csaj, hogy persze itt rúgik be minden este? A kedves harmadiknak üzenem,hogy te biztos egy nagyon okos emberke lehetsz! Miért kellene annak törvényszerűnek lennie, hogy 8 évvel ezelőtt amikor megismertem akkor is ivott meg kábszerezett és nekem ennek ellenére kellett tőle gyerek???? A gyerekre is kb annyira kíváncsi hogy két havonta egy 4-5 órára elviszi,hogy ne érje szó a ház elejét,amihez hozzáteszem,hogy örülök neki hogy csak ennyit viszi,de én azt szeretném ha még ennyit sem vinné. Csupán tudni szerettem volna hogy milyen irányba kellene elindulnom,hogy egy bódult elméjű,állapotú ember ne vigye el az 5 éves kisfiamat,mert nem szeretném ha baj érné!
2015. febr. 3. 14:18
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

Amikor elviszi a gyereket akkor is be van drogozva?

Lehet kapni drogtesztet. Ha meg, csináltasd meg vele, mielőtt elvinné a gyereket. Ha nem hajlandó, az már adu a kezedbe. Csak tanúd legyen rá.

2015. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos nem vagyok egy nagy szakértő,de tény hogy egy hónapja mikor utoljára elvitte pont megjegyeztem,hogy milyen furcsán torz volt az arca és nem is nagyon néz a szemembe. Mivel vasárnap szokta elvinni délelőtt olyan 10-11 óra körül,így ha szombat este züllik mennyire mutatható ki vajon?
2015. febr. 3. 14:49
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
6, ez marhára nem bizonyíték. Először is én pl alapból nem lennék rá hajlandó, pedig nem drogozok, másrészt amit bizonyít, hanem hajlandó rá?
2015. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod bizonyítani, akkor majd küld neked pakkot az intézménybe.
2015. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne egyből megtiltsd hanem kérd a családsegítőben felügyelet mellett történő láthatást. Ott direkt van erre külön hely kialakítva és a családsegítősök szemmel tartják a dolgokat, lépnek ha gond lenne.

Így nem fosztod meg a gyereket az apjától de te is nyugodt lehetsz, hogy felügyelet alatt van.

Ha viszel több tanút, a bíróság valószínűleg el fogja hinni.

2015. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!