Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van esélyem hogy változtatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem hogy változtatnak a láthatáson? Kéthetente hétvége és minden szünet fele az enyém.6 éve így működik, szeretném ha többet látnám.

Figyelt kérdés
Anyuka nem engedi mert nem vagyunk jóban és nem is működünk együtt.
2015. febr. 6. 16:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10-es vagyok: azt elfelejtettem írni, hogy esetleg nem lehet vmi olyasmit kérni hogy pl. 2naponta felhívhasd egy fél órára vagy skypeoljatok? Tudom, hogy nem olyan mint a találkozás élőben, de pl. elalvás előtt beszéltek egy fél órát, elmeséli a napját stb... már jobb mint a semmi. Az is erősítheti a kapcsolatot ha rendszeresen beszéltek nem csak kéthetente hétvégén.
2015. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hányszor kérdezed még meg?

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__65..


Vagy nem tetszettek ott a válaszok?

2015. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%
Nem, nem fognak változtatni. Miért is kéne? A 2 szemedért? Ez a gyerekről szól nem rólad. A gyerek érdeke az állandóság, a minél kevesebb változás.
2015. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A nyári szünetről egyezkedj az anyukával. Mondd el neki hogy biztos látja hogy rendesen tartod a láthatásokat, és eddig pozitívan álltál a dolgokhoz. A nyáron nem kell a tanulást egy kézben tartani. Szeretnéd ha amikor vágynak a gyerekek hozzád elmehessenek, vagy ha az anyukának van olyan dolga amikor jól jön a segítség nyugodtan szóljon neked hogy vigyázz rájuk. Ez kezdetnek jó. Mert látja hogy nem vele akarsz kitolni és a gyerekekkel. Ha szeretne elutazni vagy bármit csinálni neki is jól jöhet hogy számíthat a segítségedre. Ha ezt tapasztalja, akkor mindig lehet egy kicsit arrébb tolni a határokat. Tanulási időben szerintem is jó ha egy kézben vannak tartva.
2015. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

Tudom hogy neked nehéz, de nem mond butaságot a tanulással kapcsolatban a feleséged. Nagyon sok elvált szülők gyereke vérzik el a tanulásban mert túl sok a program. Apához is menni, ott is megfelelni hétvégente és még a tanároknak is megfelelni nagyon nehéz. Ha viszi a leckét hozzád, nem biztos hogy olyan figyelemmel tudod kísérni a tanulását mint az anyukája, aki a napi leckékkel tisztában van.

Próbálj meg kedvesebb lenni az anyukához, és együttműködve vele a legjobbat hozni ki a jelenlegi helyzetből.

2015. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazatok van.
2015. ápr. 19. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!