Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apuka évek óta nem dolgozik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apuka évek óta nem dolgozik. Évek óta anyuka tartja el a nagycsaládot?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, mire számíthatok a Bíróságon a válásnál gyerektartás ügyben?

Apuka nem kel fel 100 e ft-ért, nem is keres állást, én tartom el őt is a 3 pici gyerekünk mellett és fizetem a lakástól kezdve mindent.

Ez most komoly tényleg? Nem bírom sem anyagilag, sem lelkileg és még zsarol is apuka.

Mit gondoltok, csak mert direkt eszében sincs dolgozni, így a gyerekeim ezért fognak nélkülözni egész életükben?


2015. febr. 7. 13:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tud zsarolni téged?
2015. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Mivel nem dolgozik, én pedig 6kor indulok és 18 után érek haza, így kérem, hogy a gyerekeket ő vigye ovi-bölcsibe. Ezzel. hogyha ezt meg azt nem úgy csinálom, ő bizony többet nem jön, nem vigyáz az én kölykeimre......
2015. febr. 7. 13:58
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom ez rajtad is mulott, hogy lehet evekig turni azt, hogy egy "ferfi" evekig ne dolgozzon?
2015. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem közösek a gyerekek? Ez nem így működik hogy ő nem kel fel és nem hozza-viszi őket. Mondd neki, hogy rendben, de akkor mostantól vagy elmegy dolgozni, vagy nem lesz mit ennie. Milyen férfi már aki nem megy el dolgozni és elnézi hogy te tartod el? De te meg miért vállalták egy ilyen emberrel 3 gyereket?
2015. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben rádörrentettem volna már sokkal előbb,sőt.Zsarolás esetében gondolkodás nélkül adtam volna be a válópert,a gyerekeket is vinném magammal.
2015. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

én már kivágtam volna apukát a hóra.

annyival is kevesebb kiadás.

2015. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Közösek a gyerekek. a 3. terhesség óta műveli ezt....

be van adva a válás, épp 5 hónapja és jövő hónapban lesz az első tárgyalás.

mivel egyedül tartok el mindenkit, így nem tehetem meg, hogy bébiszittert fogadjak, aki hozza, viszi a gyerekeimet, ez egy borzasztó helyzet, amiben vagyok.

2015. febr. 7. 14:08
 8/40 A kérdező kommentje:

Szeptember óta a nagyanyjánál lakik, egész nap pedig nálam döglik. Hajnalban jön, elviszi a gyerekeket, majd a bérelt lakásban átdögli a napot, ezzel a rezsiköltségemet tetemesen növelve.

Mit csináljak? és egy fillért nem ad. Bíróság mit fog ehhez szólni?

Én mentem vissza a gyed alatt dolgozni, pontosabban kerestem új állást. ő meg nem megy, bő másfél éve sehova.

Tanácsot adjatok.

2015. febr. 7. 14:10
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, de áruld el, miért kellett ettől az embertől 3 pici? ( mondom úgy, hogy nekem 4 van, és ebből 3 tényleg kicsi ). Haválsz, meg tudod oldani a piciket? Ha apuka nem fizet, nincs munkahelye, akkor az állam megelőlegezi, de az is időbe telik. De hogy mondhat ilyeneket? Paraszt.
2015. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Nincs más megoldás, csak a válás. mert a nem dolgozása az csak egyetlen dolog.....

miért kellett 3? én szerelmes voltam, vak, naív és családszerető. és igen, csak a 3. terhesség 20. hetétől őrült meg, nemcsak munka ügyileg......

nem ilyen életet érdemlünk, én így gondolom. és fogalmam sincs, hogy mi lesz.

de most megoldásokra lennék kíváncsi, nem a felelőtlenségről beszéljünk. egyébként közösen tervezett gyerekek és közel 40 évesek vagyunk.

2015. febr. 7. 14:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!