Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apuka évek óta nem dolgozik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apuka évek óta nem dolgozik. Évek óta anyuka tartja el a nagycsaládot?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, mire számíthatok a Bíróságon a válásnál gyerektartás ügyben?

Apuka nem kel fel 100 e ft-ért, nem is keres állást, én tartom el őt is a 3 pici gyerekünk mellett és fizetem a lakástól kezdve mindent.

Ez most komoly tényleg? Nem bírom sem anyagilag, sem lelkileg és még zsarol is apuka.

Mit gondoltok, csak mert direkt eszében sincs dolgozni, így a gyerekeim ezért fognak nélkülözni egész életükben?


2015. febr. 7. 13:53
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Valojaban hasznos valasz nem sok erkezett... gondolom a Kerdezo tisztaban van azzal, hogy mit rontott el de mar nem ez a kerdes, a 3 gyerek ott van es fel kell nevelni...

Attol mert a Kerdezot hibaztatjatok nem fog valtozni semmi...

2015. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Ja, még én vagyok a hibás.....

6.20kor már buszon vagyok. Bölcsi 7kor nyit, épp ellenkező irányban, ovi is fél óra amire a két nagyobbat beadnám.

Délután pedig a bölcsibe 15.30-ig oda kell érnem, oviba pedig 17.30-ig lehet menni. NOs, 18 előtt nem érek haza. MIndezt azért, hogy ne dögöljünk éhen, és teszem össze a két kezem, hogy az első állásinterjún felvettek és dolgozhatok. Nos, akkor hogy és miből oldjam meg a hajnali és délutáni gyerekekért menést????? és akkor még nem betegek......

Aki tud tanácsot adni, azt szívesen fogadom. ezügyben.

2015. febr. 8. 12:58
 33/40 A kérdező kommentje:

Borzasztó, hogy nem hisztek nekem. Tegnap egy közös ismerősünk írt, mint már sok közös ismerősünk és el van hűlve, hogy mi lett ebből az emberből. "HÁáááááát, mi nem ilyennek ismertük meg, mi történt vele, hogy ennyire kifordult magából? Annyira csodálatos család voltatok, mit tett ez az ember és mit tesz veletek"

Ilyen és ehhez hasonló leveleket kapok közös (10-15 éve tartó) közös ismerőseinktől.

2015. febr. 8. 13:03
 34/40 anonim ***** válasza:

Én értem Kérdező hogy mi a gondod, de akkor sem mi tehetünk róla, hogy ilyen helyzetbe kerültél. El nem tudom képzelni, hogy valaki x évig maga a tökély, még 2 gyerek után is, és a 3. után totál megváltozik.


Ha elváltok, hogy fogod megoldani a gyerekei szállítását? Mert azt gondolom érzed, hogy nem a férjeddel közösen. Akkor már most csináld azt.

2015. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Nekem az kell, hogy fizessen. Nem érdekel, hogy bűzlik neki a munka, hogy 100 e ft-ért nem kell fel. Ha fizetne, tudnék fizetni valakinek, aki segítene, és nem kellene, hogy egész nap a lakásban dögöljön. Ez borzasztó egy helyzet.... Higgyétek el. Jól titkolta addig vagy nem tudom. Én nem vettem észre és az ismerősök sem. a viber levelezéseit le kellett fényképeznem, hogy elhiggyék nekem, hogy hetente 3-4 riba nca van. Szerintem besokallt a 3 gyerektől. más nem lehet. alázott míg kövér voltam a terhességek alatt, után, de mostmár 53kg vagyok a 164hez képest, naponta tornázok, nem alázhat emiatt sem. megőrült és ennyi. rájött, hogy 3 gyerek, lakás fenntartása nem 2 ft.
2015. febr. 8. 14:04
 36/40 A kérdező kommentje:

Nagyon hülye lehettem, mert azt sem tudtam, hogy bagózik, hogy iszik és hogy feleidősekkel kefél. Csak amikor a táskájából a 6 éves szedte ki a kotont, a bagót..... és hogy 25 e ft-ot ajánlott fel orál/anál szolgáltatásért. tényleg nem tudtam ezekről....

8 év után ezek kissé sokkoltak. és, hogy kb egyidőben ezzel nem dolgozik többé.

2015. febr. 8. 14:15
 37/40 A kérdező kommentje:

az i-re a pont pedig az volt, hogy beadtam a válókeresetet. azóta őrjöng.

"hogy mered elvenni a gyerekek elől a kaját, hogy ügyvédet fogadtál?????"


szóval, hogy ügyvédet fogadtam a pénzemből még én vagyok a hibás, mert a gyerekek miattam fognak emiatt éhezni :D :D :D


döbbenet, de tényleg.

2015. febr. 8. 14:17
 38/40 anonim ***** válasza:
Az szep, ku r vara nem sok a 25ezer a sajat gyerekre igen , pfffej de hatbabasznam egy szivlapattal... A ro hadt fer eg .
2015. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Megoldast nem tudok,de en nagyon sajnallak es remekem jol fognak alakulni a dolgaid.
2015. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne keresni egy anyukát, akinek ugyanoda járnak a gyerekei és a közelben lakik, az ovisokra vigyázhatna egy kis ideig, cserébe hétvégente felajánlanád az ő gyerekeire való felügyeletet, esetleg hozzáfizetnél valamit.

A nagymama tudna segíteni? Be tudná vállalni vagy a bölcsis vagy az ovisok hazavitelét?

Amennyiben csak a reggeli oviba/bölcsödébe vitelért kéne fizetni, már kevésbé lenne kilátástalan a helyzet.

A barátok esetleg tudnának ideiglenesen segíteni? Van a közbelben megbízható, nagyobb gyerek- ő akár el is vihetné őket reggel.

Mindenképpen segítséget kell kérni, mozgass meg minden követ. Félre kell tenni a büszkeséget és kérni kell, kérdezni. Amennyiben az apuka továbbra is munkanélküli marad, esélytelen, hogy 90-et kapj. Kitartást!

2015. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!