Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apuka évek óta nem dolgozik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apuka évek óta nem dolgozik. Évek óta anyuka tartja el a nagycsaládot?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, mire számíthatok a Bíróságon a válásnál gyerektartás ügyben?

Apuka nem kel fel 100 e ft-ért, nem is keres állást, én tartom el őt is a 3 pici gyerekünk mellett és fizetem a lakástól kezdve mindent.

Ez most komoly tényleg? Nem bírom sem anyagilag, sem lelkileg és még zsarol is apuka.

Mit gondoltok, csak mert direkt eszében sincs dolgozni, így a gyerekeim ezért fognak nélkülözni egész életükben?


2015. febr. 7. 13:53
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
2-4-6 évesek
2015. febr. 7. 14:18
 12/40 A kérdező kommentje:

azt is mondta, hogy a gyerektartásból majd levonja az óránkénti 1.500ft-os vigyázási díjat és a végén még én fogok fizetni, hogy vigyáz a kölykeimre.....

se szülinapra, se karácsonyra nem vett semmit, de szó szerint semmit, és egy forintot sem ad hosszú ideje, előtte a nagyanyja adott a nyugdíjából.

2015. febr. 7. 14:21
 13/40 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk épeszű ember egy gyereket se vállal be így, nemhogy hármat. ...
2015. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

hogy így??????

ez tanácsnak nem elég.....

2015. febr. 7. 14:24
 15/40 anonim ***** válasza:
64%
Én sem értem, miért szültél három gyereket.
2015. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Mert előtte nem ilyen volt.

Ha tanácsot, ötletet nem tudtok írni, akkor kérlek ne írjatok, hogy minek szültem. oké?

2015. febr. 7. 14:30
 17/40 Költőnő? ***** válasza:
100%

de mi az h a TE kölykeidre... Elvileg ő az apjuk....

Családi segítséged van am?

2015. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
NIncs senki segítség.
2015. febr. 7. 14:36
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kerdesed? Nulla jövedelemre nem helyeznek el senkinek gyereket, tehát apuka nem esélyes. De ha most nem tudod megoldani gyerekek felügyeletet, vlas utánra mi terv? Amúgy aki koloknek nevezi a saját gyereket z nem hinném, hogy akár egyet is tervezett volna
2015. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

A terv 90 e ft-os gyerektartás, mert csak nem élheti le egy közel 40 éves az életét, hogy innentől nem dolgozik és nem is fog.

Ha fizetne gyerektartást, akkor tudnék fizetett segítséget fizetni. De így, hogy húzza az időt, és ezt műveli, egyszerűen nem hiszem el. Tényleg, mintha megtámadta volna egy betegség, mondjuk a skrizofénia és teljesen megőrült. Mert nem volt tényleg ilyen.

Az hogy nem hajlandó fizetni és dolgozni, de van a nagyanyjánál örökrésze, az számít? és ha az Állam megeglőlegezi, az mikor lesz? mert napi szinten van szükség a pénzre.

Én hosszútávon nem tudok eltartani egy nagy lakást, autót, 3 pici gyereket, őt és magamat.

2015. febr. 7. 14:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!