Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor éreztétek hogy mostmár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor éreztétek hogy mostmár elakartok válni?

Figyelt kérdés
mert én úgy érzem hogy mostmár itt az ideje de sokszor azért kételkedem... több éve együtt vagyunk már sok mindent meglétünk, szeretem is őt de sok mindent már nem tudunk megbeszélni és megoldni.. ő is boldogtalan és én is.. és megbeszéltük hogy elválunk viszont sokszor bennem van az hogy jó döntés e, mi lesz később, hiányozni fog, megbánjuk stb főleg hogy 32 évesek vagyunk lassan gyerek kellene... tanácstalan vagyok és örlődök és senkinek sem merem elmondani... megköszönöm ha megírjátok a tapasztalatokat akik már elváltak hogy miért és mikor jutottak oda ahová és azok is akik végül együtt maradtak több év veszekedés után is... köszönöm szépen!
2015. febr. 13. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Ebbe a kapcsolatba gyerek? Kérlek... a gyerekvállalás nem rólatok szól, hanem a gyerekről! Ilyen "szerető" családot akarsz neki? Ne csináljátok! Hagyjátok ott egymást, és keressetek olyat, aki mellett boldogok vagytok.


Mi ahogy rájöttünk, hogy nem megy és nem megoldható, elváltunk. Nem akartunk több időt elpocsékolni. 3 évre rá született babám a mostani férjemtől, akit nagyon szeretek. Életem nagy hibája lett volna azzal maradni, akivel nem működött.

2015. febr. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

El kell döntenetek meg akarjátok menteni-e vagy sem a házasságot érdemes-e megmenteni! ha igen akkor egy hosszú és rögös út áll előttetek! és nem biztos hogy sikerül minden erőfeszítés ellenére. javasolom: [link]

ez van hangoskönyvben is.

De ha menthetetlennek gondoljátok és csak egy megkönnyebbülés lenne az egész akkor váljatok. És egy gyereknek stabil boldog párkapcsolatba kell érkezni. egy gyerek nagyon ritkán (vagy soha nem) ment meg egy kapcsolatot!

2015. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor éreztük, amikor már a párkapcsolati terápia sem használt. Kimerítettünk mindent, hogy megjavítsuk, el kellett fogadni, hogy nem megy.
2015. febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Mikor minden nap gyomorgörccsel mentem haza, mikor már nem tudtam elviselni, ha hozzámér, megpuszil, mikor rájöttem, hogy nem tudom tisztelni, és mikor rádöbbentem, hogy a lányom ebben a hideg légkörben fog felnőni. Volt még pár dolog, de ezek voltak a fontosabbak.
2015. febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 5 év után szakítottam a vőlegényemmel, fél évvel az esküvő előtt. Pont azért, amiket te leírtál. Mert már nem működött a kommunikáció, egyszerűen csak megszoktuk egymást és éltünk egymás mellett. És arra jutottam, hogy nem akarok így élni, még kevésbé akarok ebbe a kapcsolatba gyereket, hiába gondoltam úgy korábban, hogy ettől a férfitől akarok gyerekeket. Elmúlt. Eltávolodtunk egymástól. Egy percig se bántam meg. Sőt, úgy éreztem, hogy végre megszabadultam és kezdődhet az életem. És a házasságot is átértékeltem, egyáltalán nem tartom már fontosnak.
2015. febr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!