Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti, akik házasság után rovid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, akik házasság után rovid idon belul elváltatok, éreztétek a házasság elott is, hogy az az ember, akihez hozzámentek, lehethogy nem is az igazi?

Figyelt kérdés
Manapság nagyon sokan elválnak 1-2 évvel vagy aká pár hónappal az eskuvo után. Mi a párommal az eskuvo elott mentunk szét, konkrétan o szakitott azzal az indokkal, hogy nem szeret es magányos, másra vágyik (hozzáteszem 8 év járás után). En is ereztem, hogy nem a legfelhotlenebb a kapcsolatunk, de mivel en szerettem, meg sem fordult a fejemben elhagyni. Abban remenykedtem, ha osszehazasodunk es egyutt lakunk majd, minden jo lesz. Viszont kivetel nelkul azt hallom, orulj, hogy most mentetek szét, megsporolt neked egy válást.
2014. ápr. 13. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

"osszehazasodunk es egyutt lakunk"


A házasság a férfinak nem jelent semmit. Nem laktatok együtt előtte?

2014. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező ti valójában nem házasságra készültetek, legalábbis párod biztos nem, csak elvoltatok egymás mellett. De mint írod ezt Te is érezted. Talán csak nem akartad tudomásul venni. Én is azt mondom, nem vesztettél semmit.
2014. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
toroltess minden valaszt ami nem teccik...
2014. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
én töröltettem az elsö választ :)) a trágár szavak miatt
2014. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Jobb is hogy hamarabb vége lett.

Alattunk is nagyon rezeg a léc egy jo ideje, nagyon semmibe tud venni a párom néha, nem foglalkozik velem, szex sincs szinte, ott sem igyekszik, folyt.

2014. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Folyt.

Eleinte próbálkoztam mindennel, de érdektelen maradt, mára befásultam, szinte minden nap eszembe jut a válás...nem vagyok szerelmes már. Érzek valamit, de ez nem elég.

2014. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Én csak véleményt tudok mondani, mert jópár évtizedet bírtunk ki már egymás mellett. A házassághoz a magunk és a másik fél személyiségének is viszonylag alapos ismerete szükséges. Valamilyen szempontból passzolni kell egymáshoz a két embernek godolkodásmód, életcélok, segítőkészség, türelem, megértés és ki tudja még milyen egyéb szempont alapján is.
2014. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
..
2016. jún. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!