Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyre nehezebben viselem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre nehezebben viselem, hogy a sógorom nálunk lakik. Hogyan vészeljem át a következő hónapokat?

Figyelt kérdés

Sógorom válófélben van, megbeszéltük a férjemmel, hogy 6 hónapra befogadjuk, hogy összeszedje magát. Ennek 2 hónapja, és nagyon nehezen viselem :-( Van 2 gyerekünk, ovisok, fontos hogy időben lefeküdjenek a másnapi kelés miatt. A sógorom nem tartja tiszteletben az esti rituálét, pedig előre megbeszéltük vele, hogy ez nagyon fontos, ez alatt az 1 óra alatt legyen tekintettel ránk. Nem megy neki, ezért sokszor 10kor is ébren vannak a gyerekek.


A férjem szerint legyek vele türelmes, de nekem nem megy. Reggel persze ő még alszik, amikor mi vesződünk az álmas gyerekek öltöztetésével, indulással.


2014. szept. 9. 10:06
1 2
 1/16 anonim válasza:
95%
szankció, fenyegetőzés! sógor hivatalosan nem is rokonod, ha már te tettél neki szívességet, és hátba támadt, akkor mondd meg neki, ha 2 héten belül nem tanul meg viselkedni, akkor el kell mennie! De komolyan, hogyan lehet valaki annyira pofátlan? sajnos ismerős a helyzet, tegyél jót a kutyával, a végén visszaharap! Ezt szokták mondani...
2014. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

sógorom nem tartja tiszteletben az esti rituálét, pedig előre megbeszéltük vele, hogy ez nagyon fontos, ez alatt az 1 óra alatt legyen tekintettel ránk. Nem megy neki, ---> szépen elmegy ahova akar


ennyi. férjednek is megmondhatod, hogy vagy sógi megy el, vagy te és ő oldja meg a gyerekeket este 10kor meg reggel.!

2014. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Mert mit Csia le hogy nem tudnak tole aludni a gyerekek?
2014. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Csia le, az nem tudom hogy sikerült oda, csinál akart lenni....
2014. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Reggel amikor felkelsz, az első dolgod az legyen, hogy a sógort is felkelted. Szerintem egy-két nap alatt rendeződnek a dolgok.
2014. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 csabika1971 ***** válasza:
5%

De ma a baj a sógoroddal, rossz ember? Gondolom nem, ha befogadtátok. És most ha már ott van nálatok mert bele egyeztetek, kirúgnád mert nem abban az élet ritmusban él mint ti? Jó, tudom. Ti tesztek neki szívességet és ezért neki kellene alkalmazkodni hozzátok. De nem elviselhetetlen, hisz a férjednek semmi baja vele, csak neked.

Ezért ezt vele kell megbeszélned, vagy a sógoroddal juss dűlőre. Mert ha egyik sem megy, akkor kénytelen-keletlen meg kell tanulnod elviselni. Vagy elkezdesz hisztizni fokozva a feszültséget?

Sok választásod szerintem nincs, ha már egyszer ott lakik nálatok.

2014. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A férjemnek is van vele baja. És heti 5 nap harcolni a gyerekekkel baromira fárasztó. A gyerekeknek is. Ha f9-9 között elalszanak, akkor semmi baj velük reggel, öltöznek, készülődnek.

Ráadásul ma megint elkéstem a munkahelyemről, amit a főnököm nagyon nem tolerál.


Ilyenkor játszik számítógépes játékokkal hangosan, skypol szintén hangosan, rendel vacsorát amit persze a gyerekekkel is tudat és akkor ők is ennének belőle, ha szólok hogy vége a játéknak mondja hogy de még csak most kezdtél, miért vagyok ilyen szigorú, szegény gyerekek.

2014. szept. 9. 10:28
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha elaludtak a gyerekek, utána lehetne hangoskodni, nem ébrednek fel rá. Mi is akkor szoktunk filmet nézni normál hangerővel, nem kelnek fel rá.
2014. szept. 9. 10:29
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Hat akkor wifi lekapcsol alvás ido elott 10 perccel , számítógép kihúz es gond megoldva.
2014. szept. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 csabika1971 ***** válasza:
86%

Ha férjed is veled ért egyet akkor nincs probléma. Állj a sarkadra és vezess be házirendet, este X időben takarodó a gyerekek számára, és csend amíg el nem aludtak. Kinek nem tetszik nem muszáj itt lakni és kívül tágasabb.

Első pár alkalommal készíts ki az adott időre pár gyertyát, amikor elérkezett és nem foglalkoztak veled áram automata le és sötét. Ha tudod zárd is le, hogy ne lehessen vissza kapcsolni míg te nem hagyod. Pár nap és garantáltan mindenki tartani fogja magát a követeléseidhez. Hisz te és a férjed vagytok az urak a házatokban, nehogy már egy vendég átírja a szabályokat.

2014. szept. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!