Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bocsi az ekezet hiany miatt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsi az ekezet hiany miatt. Szerintetek most mit csinaljunk?

Figyelt kérdés

Anyukam megcsalta apumat es mar 3 honapja kulon elunk , en es a hugom apuval. Nagyon jol megvagyunk. Apunak anyukam bevallota apunak hogy mar akkor is csalta mikor en meg megsem szulettem.( sot olyan emberekkel is mint pl gazszerelo, sot allitolag a mostanit is csalja 2 emberrel) A mai nap kapott apu egy levelet ,amit en nem olvashattam el, de elolvast titokban ebben a levelben az allt hogy Anyu gyereket var a mostani baratjatol es hogy a mostani baratjat is csalja 2 emberrel , meg hogy a hugom nem aputol van. Leirtak azokat a szemelyeket is akikkel anyu megcsalta es apa jo baratjai voltak. Ezt a levelet 3 no irta anyu ismerosei es ezeket allitolag anya mondta nekik. A monogrammjulat oda irtak. En elkezdtem kutatni semmit nem talaltam de elmondtam apunak aki eloszor kicsit kiakadt. Anyutol allitolag megkerdezte es letagadta.

Kerlek segitsetek!!!! Mit csinaljak??!


2015. febr. 24. 19:42
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert , de siettem!!
2015. febr. 24. 19:43
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Mit csinálj? Hát semmit nem tudsz csinálni igazából. Maradj apukáddal és szeresd, anyádat meg felejtsd el, mert egy ri..nem akarok csúnyát mondani.
2015. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
most kell megtanulnod, hogy a pletykáknak általában fele sem igaz és nem illik mások magánéletében turkálni és szart kavarni...
2015. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
Nem sokat tudsz tenni. Anyukád nagyon aljas nőszemély lehet. Tartsatok ki apukátok mellett.
2015. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A hugom 12 eves , en 15 es tudom hogy semmit nem tudunk tenni. Engem mar nem sebeznek meg ezek , anyummal amigy sem fenyes a viszonyunk. Viszont a hugom nagyon megsinyli.
2015. febr. 24. 19:54
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"nem illik mások magánéletében turkálni"

Hát egy pötty köze azért van hozzá.


Nagyon sajnálom.

Na: apukáddal beszélgess, ő hogyan képzeli a továbbiakat. Hogy a húgod kitől van... DNS tesztet természetesen lehet csinálni, kérdés, hogy érdemes-e.

Anyukád meg... Hát. Nem is tudom, mit mondjak. :(

Az is lehet, hogy a fele sem igaz annak, amit anyád ismerősei írtak, meg az is lehet, hogy mind igaz.

2015. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

""nem illik mások magánéletében turkálni"

Hát egy pötty köze azért van hozzá. " kinek? az anyja 3 ismerősének?...és igen, most tanulja meg, hogy mennyi gondot és szomorúságot tud okozni a hülye pletyka

2015. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Anya aztmondta ,hogy az ove. De en nem tudok mar hinni neki,ahogy apa se.
2015. febr. 24. 20:03
 9/19 A kérdező kommentje:
Csak magadat minosited, az ilyen csoveseket nagy ivben leszarom. Tudod ez az oldal a gyakorikerdesek nem a rosszlanyok.hu
2015. febr. 24. 20:04
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem tudsz sok mindent csinálni. Anyukád ilyen, ez van. Éli tovább az életét, tedd ezt te is.
2015. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!