Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bocsi az ekezet hiany miatt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsi az ekezet hiany miatt. Szerintetek most mit csinaljunk?

Figyelt kérdés

Anyukam megcsalta apumat es mar 3 honapja kulon elunk , en es a hugom apuval. Nagyon jol megvagyunk. Apunak anyukam bevallota apunak hogy mar akkor is csalta mikor en meg megsem szulettem.( sot olyan emberekkel is mint pl gazszerelo, sot allitolag a mostanit is csalja 2 emberrel) A mai nap kapott apu egy levelet ,amit en nem olvashattam el, de elolvast titokban ebben a levelben az allt hogy Anyu gyereket var a mostani baratjatol es hogy a mostani baratjat is csalja 2 emberrel , meg hogy a hugom nem aputol van. Leirtak azokat a szemelyeket is akikkel anyu megcsalta es apa jo baratjai voltak. Ezt a levelet 3 no irta anyu ismerosei es ezeket allitolag anya mondta nekik. A monogrammjulat oda irtak. En elkezdtem kutatni semmit nem talaltam de elmondtam apunak aki eloszor kicsit kiakadt. Anyutol allitolag megkerdezte es letagadta.

Kerlek segitsetek!!!! Mit csinaljak??!


2015. febr. 24. 19:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Csúnya családi titok.

Amit tehetsz hogy most nagyon kiállsz apukád mellett, támogatjátok és szeretitek egymást. Ha hármótok családi békéje és szeretete megingathatatlan akkor minden rendben lesz . Anyukád meg máshol sütögeti a pecsenyéjét. Majd rájön a hibáira.

2015. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnàlak, de biztosan kivancsi vagy es apukad is hogy a hugod kitol is van? Hugod ha tud erol szerintem ihen is tudni akkarja az igazat ami ertheto, szerintem meg apukad is szeretne tudni az igazsagot!

Van ra lehetoseg tudjatok meg az igazat, akkormis huhod marad ez apukad lanya ha epp nem biologioa kapcsolatban alltok, szerintem ebbol nem lesz problema.


Baratnok miert irtak ilyet? Talan mert sok mindent tudnak anyukadrol, es hogy ok is meguntak mind ezt amit anyukad muvel, es fere ismertek.....epp ezert gondoltak hogy megirjak nektek!

nem biztos hogy rossx pletyka, ugyanis anyukad egykori bartnorol vam szo aki jobban ismeri lehet mint te aki a lanya vagy!

Anyukat hiaba kerdezitek ugysem fogja megmondani az igazat, mar azert sem hogy gyotrodjon apukad!

Es valljuk be ilyem no,mint anyukad, nem kizart hogy a hugod nem apukadtol van, vagy epp te!

Tidjatok meg az igazat es igazsagban eljetek apukadal! Biztosan nagyon szeret titeket, es ha nem lennetek tole sem valna meg toletek!

2015. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Apa tuti ellenezni fogja a Dns tesztet ,O biztos benne ,hogy tole vagyunk. Anyukammal nem akarok tobbet beszelni, de a hugom errol semmit sem tud.
2015. febr. 24. 20:51
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha apa ellenkezik lehet jobb is😊 mert o igy akarja tudni hogy ti az ovei vagytok, ezzel is lasd hogy mennyire szeret titeket!

Hugod nem tudja, akkor te se mond el letszi, hagyd apara majd o dontest hozz hogy el e mondja vagy nem a hugodnak.

2015. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! 😊
2015. febr. 24. 21:00
 16/19 anonim ***** válasza:
Felnőtt nők,és csak monogrammokat írnak alá?Én sztem ez valami tini,akinek bejön apukád.Nem kell mindent elhinni,én biztosan nem dőlnék be egy ilyen levélnek,komolytalan az egész.
2015. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Anyukammal nem akarok tobbet beszelni," miért is nem? mert pár (valószínűleg csak egy) hülye, pletykás szarkavaró terjeszti a pletykát és lek.rvázza anyádat? Az ilyesminek általában a fele sem igaz és azt is el kell osztani kettővel...


beszélj anyukáddal és tisztázd vele a helyzetet!

2015. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Apanak is folyton hazudik ,nem hogy majd nekem.
2015. febr. 24. 21:43
 19/19 anonim ***** válasza:

Tok mindegy, hogy ki es mit mond, es hogy anyukad mit csinalt a lenyeg, h ne iteld el es ne utald meg ezert. Vannak emberek akik maskepp elik az eletet es csak a sajat boldogsagukat kergetik, de ettol nem szeret teged kevesbe, es nem o a vilag legrosszabb embere.


Ezt majd egyszer sztem elmeseli neked, de a lenyeg tamogasd apudat es azert ne higyj el mindent amit nev nelkuli emberek irnak.

2015. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!