Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A leírtak alapján, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leírtak alapján, hogy döntsek? Együtt vagy külön?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal fiatal lány vagyok, a párom 20évvel idősebb. 3,5 éve vagyunk együtt. Ez idő alatt született egy kislányunk aki 9hónapos. A szülésig úgy éreztem a világ legboldogabb nője vagyok. Ám mikor meg született picink és haza jöttünk minden meg változott.

-Úgy érzem csak a lányunkért él

Nem foglalkozik velem, csak amit nagyon muszáj

Legalább két éve nincs testi kapcsolatunk /ez az én hibám terhesség alatt nem mertem, most még nem szedek gyógyszert emiatt meg a párom nem mer./

Annyi a napi hogy puszi-puszi.

-Mindennap veszekedés van.

-Ha haza ér düh és méreg tombol bennem. De nincs meg a biztos miértje.

Aztán annyira el durvul e dolog hogy kezdjük érezni nincs jó jövőnk de a lányommal fenyeget,hogy felejtsem el.

Nem tudom mi lenne jobb együtt ami nem működik vagy külön de a gyermekünk a lánc. Én sem és ő sem engedi.

Naponta szenvedek lelkileg, hogy vajon mit tegyek??

Véleményeket tapasztalatokat várok

Köszönöm



2015. jan. 6. 18:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Ha van hovamenned és tudod biztositani a megélhetéseteket,hagyd ott!A gyógyszert meg kezdd szedni,hátha az a baja a párodnak.Férjed vagy élettársak vagytok?
2015. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Andi80018 ***** válasza:
38%
Két éve nem szexeltetek? Azt meg hogy? Akkor tuti van nője,ez nem normális. Jó, hogy fel nem robbantok:-)Ha nem működik, és nem is tudjátok megbeszélni a dolgokat, ráadásul no sex, akkor ja, váljatok. Úgyis nálad helyezik el a babát, ha olyanok a körülményeid, és lesz neki láthatása. Olyan nincs, hogy nem engedi el, vagy elviszi netalántán, mert akkor rendőrség.
2015. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

"Legalább két éve nincs testi kapcsolatunk /ez az én hibám "


Naná, hogy ideges a légkör.

De ezek szerint te se vagy 100-as...

2015. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha 2 éve nem szexeltek akkor hogy ejtett teherbe másfél éve?:D
2015. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

Nyilván elhidegült tőled az idő alatt, amíg nem engedted, hogy hozzád érjen, ami egyébként nagyon túlzás, ha nem voltál veszélyeztetett terhes, ami ezt esetleg indokolná.

Most ha meg csak a védekezésen múlik a szex, akkor oldjátok meg a védekezést.

Szerintem mindketten a szex körüli problémák miatt vagytok frusztráltak és idegesek.

Ha ennyire szereti a kislányt, akkor nyilván nem egy rossz ember, nem kell rögtön otthagyni, hanem meg kell beszélni, és meg kell oldani a problémákat.

2015. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Andi80018 ***** válasza:
56%
Télleg, ááá:-D a 4-nél a pont. Ma esti rejtvényfeladat megoldva:-)
2015. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

A gyermek elhelyezésében nem ti, hanem a Bíróság dönt. Annál marad a gyerek, aki eltudja tartani, akinél jobb helyen van a gyerek. Ma már nem mindig ítélik az anyának.

Vagy hozd rendbe a házasságod, vagy válj el.

2015. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
banyek bennem spirál van és gond megoldva sőt jobb mint a gyógyszer:P te csak nem akarsz már szexelni vele ha akarnád megoldanád ezt a problémát nem csak puffognál
2015. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Mondd azt,hogy 20 év az mégis 20 év és talán kiábrándultál belõle.A párod ezt érzi és ezért durva veled.
2015. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen rosszul fogalmaztam nem két éve de majd közel. Az,hogy lenne valakije azt tudnám de mindennel bizonyítja, hogy nincs. És az érzelmeim annyira hidegültek, hogy nem is gondolkodom ezen. Nem vagyunk házasok. Én a szüleimmel tudnám gyermekemet vállalni vagy ő egyedül de mint anyagilag ő is mindent meg tudna adni neki vagy többet is. Köszönöm a válaszokat. A negatív és rosszindulatú mondatokon csak nevetek, hogy bizony vannak szánalmas rossz akaratú emberek. /Hála Istennek ritkán találkozom velük... :D /a párkapcsolat NEM miattam nincs, most szülésem után!!/
2015. jan. 6. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!