Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha elhagy a parod, akivel mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhagy a parod, akivel mar eskuvot terveztel, majd megismerkedsz valakivel, akivel jol erzed magad, aztan visszajon a parod. Mit teszel?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 09:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom az exet. Ha menni akart, hát menjen, és hagyjon békén.
2015. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
54%
Választok egy harmadikat, akit szeretek és viszont szeret. Na és bízhatok is benne.
2015. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Es ha meg szereted?
2015. márc. 4. 09:38
 4/31 anonim ***** válasza:
91%

Ha még szeretem, akkor főleg távol tartom magamtól. Még egyszer nem adnék esélyt rá, hogy fájdalmat okozzon.

Viszont ha a másikat nem szereted, akkor vagy hagyd el, vagy legalább tudjon róla, hogy ő csak vigasz neked, hogy eldönthesse így is megfelel e neki a kapcsolatotok, ne tartsd hazugságban.

2015. márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem fogadnám vissza, bármennyire is szeretem. Pont azért, mert elhagyott. Ha egyszer meglépett, megtenné máskor is, mert tudná, hogy idővel úgyis visszafogadnám. Az én elvem az, hogy ha valaki elment, akkor annak ott vége is van, mert ha akkor nem voltam elég jó neki, akkor később se kelljek megint...
2015. márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem terhesen elhagyott majd visszajött, de rövid időn belül megint elhagyott, aztán megint vissza akart jönne mert megbánta,mondtam,hogy nem. Tehát a saját hibámból tanulva nem adnék második esélyt.
2015. márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha az az ember, akivel már az esküvőtöket tervezitek, képes elhagyni, azt nem szabad visszafogadni, csak mert meggondolta magát, vagy éppen lepattintotta a másik, akiért elhagyott. Mennyire szerethet ő téged, ha elhagyott? Ez itt a kérdés, nem az, hogy te szereted. Ha nem kölcsönös, márpedig így nem lehet az, akkor érdemes szerinted esélyt adni neki, hogy újra a játékszere legyél?
2015. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%
Kerdezo, te jobban te tenned ha senki se lenne a parod egy idore, mert ahogy latom eleg instabil vagy!
2015. márc. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
55%
Nem ertem szakitas utan miert kezdtel uj kapcsolatot rogton. Mi ez a mai dolog hogy ha nincs parod akkor ciki vagy????? Nem kell rogton beleugrani egy masikba, ilyet csak a ribik csinalnak.
2015. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
33%
Mi az oka , hogy elhagyott a párod ? Lehet tudni ?
2015. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!