Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elsősorban, fiúktól kérdeznék....

Elsősorban, fiúktól kérdeznék. Ha megismerkedsz egy lánnyal Interneten úgy, h nem ismerős ismerőse, sosem hallottál róla? Többi lenn

Figyelt kérdés
És jól elleveleztek pár napon át, de a lány megírja, h ő nem akar (azonnal) talizni (miútán elhívtad sétálni pl. ), akkor érdektelenné válik? /tetszik a fotója és a stílusa. A mai világban, szinte mindenki összefut mindenkivel, felgyorsult minden. Rögtön telószám megadás, találkozás..... Zavaró inkább és értelmetlen,ha valaki csak chat-elni akar így "barátkozni" lány egy ideig, vagy "különleges". Kihívás v inkább nevetséges,mintha "könyörögni" kéne neki? Ebből látszana,h nem könnyű vérű, vagy inkább hagynátok a fenébe ? Mennyi ideig lehet így érdekes valaki??

2013. nov. 18. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kb egy hónap után elvesztem az érdeklődésem bárki iránt ha csak a chat van ami összeköt. Kell egy kis változatosság, valami új dolog, ami továbbviszi a kapcsolatot, legyen az bárminemű.
2013. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Vannak olyanok akiket évek óta ismerek és csak neten beszélgetünk, mert nagy a távolság, de azért igyekszek találkozni is az emberekkel. :)

Viszont ha kapcsolat kialakításáról lenne szó, akkor nem sok értelmét látom annak, hogy hónapokon át csak levelezgessek vele.

25/F

2013. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem zavar, ha valakivel csak neten tudok kommunikálni, viszont kapcsolatot olyan csajtól nem várnék, aki nem akar találkozni. Szóval egy kérdést követően többször nem vetnék fel ilyesmit és a gondolattal se játszanék el. Max azzal hogy megdugom, de az meg egészen más.
2013. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem kell egyből találkozni, de azért haladjon egy irányba az a kapcsolat, még ha lassan is. Legalább érezhető legye, hogy tetszem neki, esetleg több is lehet, csak egy nagyon pici idő kell még neked.

Nekem is volt olyan internetes kapcsolatom, ahol már ideje lett volna lépni és rájöttem, hogy a lány éppen csak rossz passzban volt, maga alatt volt és kellett neki valaki akinek sírhat interneten keresztül, de nem több kellett, nem akart pl személyesen találkozni. Amikor meg jobban lett, úgy ahogy volt lekoptatott. Azért ez szemétség.

Nem érdemes sokáig húzni a dolgot, persze megértem hogy félsz, de ilyenkor az idő sokszor ellened dolgozik.

2013. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha rendszeresen leveleztek (mondjuk naponta egy levél), akkor szerintem két hétnél tovább nem érdemes húzni a találkozást.

Pár nap talán egy kicsit erős, de volt már olyan, hogy 3 nap alatt "beszéltem rá" a lányt, hogy ne itt interneten bénázzunk, hanem személyesen találkozzunk.

Mondjuk vele később pont nem lett semmi :)


Nekem zavaró lenne és értelmetlen a hosszú ideig tartó billentyűpüfölés :)

2013. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Írt magától "újra" :-) !!!! Ott már megígértem,h fogunk talizni ! Annyian írják,h jobb hamarabb, nem húzom az időt,nincs annyi sok értelme mint az elején gondoltam... Személyesen is lehet ismerkedni, az az igazi "élet", nem az irkálás...
2013. nov. 25. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!