Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik elváltak - utóbb visszate...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elváltak - utóbb visszatekintve, mi volt az első olyan jel, amiből már következtetni lehetett volna a kapcsolat későbbi megromlására?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mivel feltehetően az elején minden szép és jó volt, volt-e utólag visszagondolva olyan első figyelmeztető jel, amelyből már legalábbis gyanús lehetett, hogy nem lesz ez olyan tökéletes, hogy lesznek problémák? Mi volt ez a jel?

2015. márc. 23. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

"De akkor másnak miért sikerül mégis több gyerekkel? Arra mi a magyarázat? "


ismerek egy 5 gyerekes fiatal csinos anyát, iszik, bulizik, pasizik, most dobta a férjét egy másik miatt. tlán így csinálják.

2015. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
23%
Az hogy most kinél vannak a gyerekek az lényegtelen, mert nem az volt a kérdés, hanem a házasságon belüli jelek. Miért érdekelne hogy másoknál hogy megy ez? Azért mert náluk lusta a férfi, attól még én nem voltam az, akkor sem ha értelmetlenül és észérvek nélkül személyeskedsz. Sok olyan nő van aki éktelen haragra tud gerjedni, amikor a férfi hatékonyabban oldja meg a dolgokat és rávilágít a mártírkodásukra, ezáltal szégyenbe hozva őket. Ilyenkor jön a tőled is látható gúnyolódás és leszólás, néhány nő tankönyvbe illő módon alkalmazza az ilyesmit.
2015. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%
Valóban mártírkodok, mint te.a külömbség az, hogy én a családommal maradok, te meg a könnyebbik utat választod.
2015. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%

8-as,amit írtál, hogy hétfőtől szombatig reggel 7-tol este 7-ig dolgoztál, ez alapból taccsra vág egy kapcsolatot. Így nehéz élni.

Tudom, mert velünk is hasonló a helyzet, és ilyenkor a nőben nagyon könnyen előjön a magány és a gyeses depresszió, ami rémes viselkedéshez tud vezetni. Annyi különbséggel, hogy én még tartom magam. De nekem is hiányzik, hogy hétköznap is legyen közös program, legalább egy séta, hogy ne legyen mindig hulla fáradt, ne a számítógép elé roskadasbol álljon minden este. Ilyenkor szokták a nagyokosok azt mondani, hogy a nő fogja be a pofáját, örüljön a pénznek, meg hogy otthon van, bezzeg szegény apa dolgozik. Hát nem tudom. Jól esne néha ha itthon lenne, és nem lenne folyton hulla fáradt viszont nekem speciel fele ennyi pénz is elég lenne.

2015. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
35%
Miért is kell a férfit hibáztatni? Én nő vagyok, és igenis van nehéz napom, amikor nincs kedvem se sminkelni, se hajat mosni, meg úgy a pici általános délutáni alvásánál megmozdulni se. Vannak olyan napok, amikor jó sokat eszem, de nem minden nap. Amint a gyerek eléri a 2-3 hónapos (és nem éves) kort onnantól igenis lehet mellette takarítani, és van idő a nőnek magára is. Meg lehet érteni, hogy a férj fáradt, mert én is az voltam, mielőtt a gyerek előtt dolgoztam.. Ennek ellenére, ha segít otthon apróságokban, márpedig a válaszoló ezt írta, és a nő még mindig szereti, és nem azért ment hozzá, mert gyereket akart, akkor igenis elég hamar lehet ugyanolyan a szex. Nekem sincs segítségem, mégis boldogulunk, és a szülés utáni 6 hetet is alig bírtuk kivárni, igen én is.
2015. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!