Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek az első kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Talán avval kezdeném, hogy igen, tudom, sok ilyen kérdés van, higgyétek el, mindegyiket elolvastam, nem is egyszer.

16 éves lány vagyok, 1 hónapja van barátom, akivel nagyon jól megvagyunk (mellékesen, teljesen normális fiú), viszont a szüleim nem tudnak róla. Be kell vallanom, félek anyum elé állni és csak simán közölni vele, minden minden velem egykorú.. Sajnos a szüleim elég maradi felfogásúak, ezért a szerelem és minden ehhez kapcsolódó téma szinte tabu a családban. Úgy érzem, most már ez egy komoly kapcsolatnak számít, ezért tényeg itt lenne az ideje, viszont azt sem tudom, hogy fogjak hozzá.. Kérlek, segítsetek és köszönöm a megértéseket!:)



2015. febr. 12. 20:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat! ..mint minden velem egykorú*
2015. febr. 12. 20:10
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Anyu, apu! Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem. Elkezdett nekem udvarolni, szeretném, ha megismernétek őt. Elhívhatom szombaton ebédre?

(Fiúra tessék inget húzni, és egy icipici csokrot hozzon anyukádnak.)

2015. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
küldj nekik egy sms-t, vagy... vegyél egy üveg piát, itatsd le őket és úgy mondd meg nekik! :P
2015. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Miért is kell elmondani mindent ?
2015. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D

És azért, mert arra igencsak kíváncsiak, hogy kivel/mikor/hová/meddig/miért megyek.. És ilyen dologban egyébként sem szeretnék hazudni/titkolózni.. Úgy érzem, joguk van tudni, sőt, tudniuk kell, csak nincs bátorságom hozzá.. Ezt szerintem csak az értheti meg teljesen, aki hasonló helyzetben van:) További tippeket örömmel fogadnék:)

2015. febr. 12. 20:29
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok. Én azt tettem, amit leírtam. Nálam bevált.
2015. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Mesélj nekik! Hogy honnan ismered, hogy hogy hívják, hogy hogy jöttetek össze. Mondd el, mennyire boldog vagy vele és kérdezd meg, hogy szeretnék-e megismerni. Ha igen, beszéljetek meg egy időpontot, amikor átmegy. :)
2015. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
64%
Ne mondd el. Tapasztalatból mondom, hogy nem hagynak majd élni titeket, főleg ha maradi felfogásúak. Lehet, hogy nem szeretsz titkolózni, de utólag rá fogsz jönni, hogy az még mindig jobb.
2015. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!