Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is, olyan fontos...

Szerintetek is, olyan fontos egy gyerek életében az első 25 év?

Figyelt kérdés

25 évvel ezelött lemondtam a fiamról,és most találkoztunk azóta először.A hangjában éreztem némi keserűséget,és dacot.

Szerintetek lehet ebből még normális apa-fia kapcsolat?Vagy ennyire fontos lenne az első 25 év?



#családi kapcsolat #apa-fia #szülő gyermrk kapcsolat
2015. jan. 11. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az első évek van szó, hanem hogy felnőtt úgy, hogy nem szeretted. Ha 18 évesen találkozok vele akkor érzi azt a 18 évet.

Ezeket az éveket lehúztad a wc-n, nem lehet visszahozni, sem bepótolni.

2015. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egy olyan gyerek vagyok, ahol az apja 6 évesen elhagyta a családot, majd felnőttként ismét találkoztunk.

És bár én ismertem az apám, de akkor is érzem a hiányát.

És az az idő, amíg nem volt velem, azt nem tudjuk már behozni. És ez érződik is kettőnk kapcsolatán.

Most inkább érzem őt csak ismerősnek, akihez néha felugrok, de apaként nem tudom igazán szeretni, nincs hozzá kötődésem.

2015. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked mennyire volt fontos a fiad az elmúlt 25 évben?
2015. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mar az is furcsa, hogy 25 evesnek gyereknek nezed. Ugy hangzik, hogy szerinted semmi joga nem lenne dacolni, haragudni rad. Mit gondoltal, oledbe ugrik?
2015. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
A páromat 14 évesen kereste meg az apja, 4 év után. Azóta se beszélnek, a párom 4 évet sem bír neki megbocsájtani, nemhogy 25öt... Tejóég, nem is értem, hogy lehet ezt komolyan gondolni... Örülj, hogy szóba áll veled egyáltalán. Engem nemnagyon érdekelnél, ha féltérden állnál előttem 8 évig és könyörögnél se...
2015. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon fontos, mert nem voltal ott azokban a pillanatokban mikor nagy szuksege lett volna rad.

En 25 eves lany vagyok az apam otthagyott 7 evesen es igen is nagy szuksegem lett volna ra nehez pillanatokban es ma is nagy szugsegem lenne egy apai tanacsra amit nem kapok meg senkitol.

Lehet hogy nem tutod bepotolni az elmult 25 evet de mostantol vele tudnal lenni es tanacsot adni es segiteni tudnal neki! Oh barcsak en is megtalalnam az enyemet, hat sok sikert nektek!!!

2015. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Ditta323 ***** válasza:
83%
25 éves lány vagyok. 1 éves koromban elváltak anyuék, majd lett egy új kapcsolata, esküvő... nevelőapámat hivom apunak... ha a biológiai kopogtatna most az ajtómon megkérdeznén kiaz és rácsuknám az ajtót.
2015. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Apa-fia kapcsolat nem lesz már ebből, az gyerekkorban alakul ki. Jó kapcsolat még lehet, de erre nagyon kicsi az esély.
2015. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Hát ebből még haveri kapcsolat se nagyon lehet. Annak is a szimpátia és a szeretet az alapja. Nekem nem túl szimpatikus egy olyan gyáva ember, aki otthagyott a saját kényelméért. Én nem is találkoztam volna veled a fiad helyébe.
2015. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Apa fia kapcsolat semmiképp. Ő már felnőtt, nem gyerek. Apja már nem tudsz lenni. Nem azt mondom, hogy egy felnőttnek nincs szüksége a szüleire, de az ember ahhoz fordul felnőttként is, aki gyerekkorában mellette volt a bajban.
2015. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!