Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Állandó lakcim vagy ideiglenes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó lakcim vagy ideiglenes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elköltöztem otthonról,a házon közös hitel van amit én fizetek. Volt párom beteg,támogatást akkor kapna ha az egycföre juto jövedelem nem halad meg x összeget. Az állandö lakcimem ha megváltoztatom jár valami hátránnyal? Ha marad és csak ideiglenes lakcimet kérek akkor már kap támogatást? Köszi


2015. márc. 27. 11:09
 1/5 Kései Sirató ***** válasza:
HA támogatást kér, a család 1 főre jutó jövedelmét vizsgálják, ha nem váltatok még el, a hivatalban kérni fognak egy igazolást tőle arról, hogy a válás folyamatban van. Gyerek is van?
2015. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a valaszt. Nem vagyunk házasok gyerek nincs. A haz közös. Azért kérdezem az ideiglenes cimet hogy az elég e hogy kapjon tamogatast. Mert akkor talan nem szamitok bele az 1 före juto keresetbe...
2015. márc. 27. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ideiglenes lakcím is azt jelenti, hogy ott laksz 3 hónapnál hosszabb ideig. Tehát egy háztartásban. Illetve ha ideiglenesnek hagynád ott hol lenne az állandó? Mert állandó lakcímnek lennie kell valahol. Egyébként nekem az állandóm még anyukámhoz szól, mivel albérletben a tulaj nem enged bejelentkezni hiába lakunk már itt több, mint egy éve. Viszont öcsém az egyetemi szoctám igényléshez kapott egy háztartásban élők papírján nem szerepeltem, mivel önbevallás alapján ment és szomszéd által (kellett 2 tanú) igazoltan nem lakok ott. Ezt az önkormányzatnál kell megkérdezni, hogy szerintük mi minősül egy háztartásnak. A lakcím vagy a valóság.
2015. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm megkérdezem. Az állando maradna ahol eddig az ideiglenes lenne ahol most lakok. Hogy ne kelljen atiratnom mindenhol a cimet mert vallalkozo vagyok.
2015. márc. 27. 18:08
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:
HA az ő lakcímére nincs más bejelentkezvew, akkor egyedül élőnek fog minősülni. Jelentkezz ki onnan. Ne szerepelj se állandó se ideiglenes lakóként, mert ebből csak a bonyodalom van.
2015. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!