Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Aljasság lenne ez részünkről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aljasság lenne ez részünkről? Elpereltük a párom gyerekeit az anyjuktól.

Figyelt kérdés

A 3 gyereket (7,9,12 évesek) eddig az anyjuk nevelte. Az új kapcsolatából is lett 2 gyereke a válás óta,és neki is meg a mostani párjának is már kolonc volt a nyakukon az elöző kapcsolatból született gyerekek. Folyton lepasszolta vagy nekünk,vagy a mamáknak hogy otthon ne legyenek,de a gyerektartást azt bezzeg felvette,és pattogott ha késöbb kapta.

Sikerült rávenni h mi neveljük a gyerekeket hivatalosan is. Megállapodtunk h ugyanugy adunk neki x összeget,meg nem foglalkozunk azzal h a végzésben mi van(kéne neki gyt-t fizetni). Amig tartott a tárgyalás adtunk neki pénzt havonta,és egy darabig a tárgyalás után is. De ezt nem sokáig csak 2-3 hónapig. Ideges is volt miatta h átvertük.

Én elvesztettem a munkám,igy mondtam a páromnak h pereljük be az exet gyerektartásra. Végül is ami jár az jár a gyerekeknek.

A párom kicsit fél ebbe belemenni,mert attól tart h akkor vosszaköveteli a gyerekeket anyuka,és ha nagyon belemegyünk,akkor kiderül h anno gyakorlatilag lefizettük az anyukát.


2015. ápr. 2. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ember az ilyen?Akit le lehet fizetni?Örüljön ha a másik két gyerek vele maradhat!

Igenis kérjétek a gyerektartást!!

2015. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne aljasság? Mire kellene fizetni, ha nincsenek is nála a gyerekek? Gondolom házastársi tartást nem ítélt meg a bíróság...

Mondjuk üresen ígérgetni csúnya dolog, de azt nem értem, egyáltalán miért gondolta, hogy járna neki bármi is. Hiszen neki kellene gyerektartást fizetnie a három gyerek után az apukának!

2015. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt le lehetne írni hogy mi szép és mi csúnya dolog. A lényeg az hogy az anya elengedte a gyerekeit maga mellől pénzért. Szerintem ne az itt adott válaszokra alapozzatok hanem egy jó ügyvéddel beszéljetek és rágjátok át oda-vissza a lehetőségeket.
2015. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Az anya is és ti is igazi kretének vagytok. Pöröljetek csak. (Szegény gyerekek...)
2015. ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 4 - es válaszolóval. Az anya sem normális és ti sem vagytok azok. Normális felnőtt ember nem játszmázik és szórakozik mint egy hülyegyerek, hanem egyenesen beszél és cselekszik. Eladni a gyerekeket? (Az ilyen eleve nem nevezheti magát anyának.) Lefizetni a másikat sunyiban? (Ez milyen felelőtlen, öntörvényű és gyerekes viselkedés? Szép példa lesztek.) Nem fizetni a gyerektartást? (Ez megengedhetetlen.) Átvágni a másikat, aztán perelni, hogy esetleg börtönbe jusson? (Nyilván nem véletlenül ment bele ebbe, feltételezem hogy egy fillérje sincs és ezzel ti is tisztában vagytok. A nincsből meg nem lehet adni, így egyértelmű a börtön.) Nem lehettek valami jól szituált emberek, én gyereket egyik félnek sem adnék.
2015. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, ilyen csak a mesékben van. Eszközök a gyerekek mindkettőtök kezében. Hogy aljasság lenne-e a részetekről a perlekedés? Hááát, nem mindegy már? Nyakig benne vagytok.
2015. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!