Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagyon fontos! Tudok valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos! Tudok valamit tenni hogy a férjem ne vihesse el a gyerekünket, ha a nője akihez vinné, drogfüggő?

Figyelt kérdés
A történet dióhéjban annyi lenne,hogy a férjem 3év házasság után a lányunk keresztanyjával lelépett,elhagyott(a kicsi 2éves), majd Kanadába költözött( a csaj addig itt maradt).Alá írt mielőtt kiment egy közös megegyezéses válást,amiben leírtuk hogy a kicsi teljes felügyeleti joga az enyém,de a láthatást persze biztosítom.Be is adtam a válást,de az illetékmentességi kérelem miatt még nem kaptam időpontot a tárgyalásra,azt mondták a jelenléte nélkül is elválhatok.A probléma itt az hogy a férjem mikor haza jön, ehhez a nőhöz költözik,aki viszont drogfüggő( mivel szinte családtag volt ez számomra teljesen bizonyított sőt a környezete is tisztában van ezzel),ha apuka haza jön tehát,nem lesz munkája,se rendes lakhatása,(a bejelentett lakcíme egy olyan ház amiben nem lakik senki mert a bank árverezi már)ilyen módon mondhatom azt hogy nem adom oda neki a gyereket,legalábbis ott alvásra semmi kép? Ezzel az ügyel mehetek pl. a gyámügyre?
2015. ápr. 3. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a gyámüggyel kell kivizsgáltatni az ügyet. Ha azt tapasztalják, hogy a férjed körülményei nem biztosítottak a gyermek fogadásához, akkor nem fogják engedni, hogy a gyermek vele legyen. Ne aggódj! A hivatal mindig a tisztességes anya mellett áll!
2015. ápr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugye a lány is otthon lakik a szüleinél meg a 2 testvérével + ugye a férjem majd,most még oda vinné a gyereket is?Ez is számít vajon?
2015. ápr. 3. 09:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, számít.
2015. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mond neki hogy nem adod oda neki a gyerek ilyen körülmények közé.

Ha meg erősködik mond meg neki hogy szólsz a rendőröknek a drog függő nőről. Max eldönti hogy mi kell neki.

2015. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. három éves kor alatt a láthatás annál a zsülönél történik, ahol a gyerek él, a másik szülö nem viheti el éjszakára.


2. Ha bizonyítható, hogy a környezet, ahol lenne, veszélyezteti a gyerek testi vagy lelki egészségét, akkor a gyámhatóságon kell jelenteni.


3. Ezt még azelött kell tisztázni, hogy a láthatás esedékes, mert különben az apa feljelenthet a láthatás akadályozása miatt.

2015. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én megmondtam az apukának hogy nem az a gondom hogy lássa,vagy esetleg elvigye napközben,csak az hogy amíg ez a körülmény fenn áll hogy nincsen legalább egy albérlete addig nem szeretném ha elvinné a csajhoz aludni.Így is folyamatosan ott lenne nála ha lenne lakás,de ezzel ugye nem tudok mit csinálni,viszont mivel tudom azt hogy volt olyan mikor egy tiszta pillanata nem volt a nőnek,így én nem vagyok hajlandó hosszabb időre a férjemre és rá bízni.
2015. ápr. 3. 09:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt mi hamarabb jelentsd a gyám hatóságnál.

Én biztos nem adnám oda egy percre sem, hogy a nő közelébe legyen.

Drogos, ki tudja mikor kattan be és valami kárt okoz a gyerekemben.

Mint tudjuk nem egy ilyen esetről hallottunk már.

Ha nem túl indiszkrét miért ő lett a kislány kereszt anyja?

2015. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A férjem "legjobb barátja" volt.
2015. ápr. 3. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!