Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A ferjem válasa utan derultek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem válasa utan derultek ki, hogy a volt feleseg mekkora adossagot hozott ossze! Mi bevállaltuk a gyerekei miatt! Most feljelentett bennunket a feleseg, tartasdij nem fizetese miatt! Itt a vege! Ez nem igaz! Kerjunk "vagyon" megosztast?

Figyelt kérdés
2014 oktoberben valtak el, mi akkor már majd egy eve egyutt eltunk!Kozel ketmilliot varrt a nyakunkba! Eddig hagytam szo nelkul, hogy hulyenek nezze a ferjemet, de ez mar sok!Mi a legjobb megoldás???

#válás #közös hitelek
2015. ápr. 9. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a fizetéseket halál pontosan ügyvéddel rögzíteni kell!! Nem ám úgy, hogy felébred valaki, és még kócosan eszébe jut, honnan szerezzen ma pénzt.
2015. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Váláskor kellett volna letisztázni a "vagyon" elosztását, a gyerekek tartására fizetendő összeget.

Mi alapján fizetett a férjed idáig gyerektartást,

2015. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van bírósági végzés a gyerektartásról és hogy azt vonják e? Ha közös megállapodás alapján fizeti a gyt.-t, akkor van róla papír, hogy ekkor és ennyi pénzt, ilyen címen pénzt adtam át? Aláírva mindkét félnek? Főleg az átvevőnek? Ha nincs, akkor egy állítás egy tagadással szemben. Nem vagyok jogász, hogy kinek kell bizonyítani az állítást, de a mai világban mindenről papírt kell írni.
2015. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hosszú F. Kelemen ***** válasza:
20%

Ezek a kérdések meg sem fogalmazódnának, ha a férfiak legalább csak Salamon Béla trükkjével élnének.


Ha én egyszer kinyitom a számat, ha én egyszer elkezdek beszélni!


Minden volt házastárs fején van vaj. Akár nő, akár férfi. Aki ezt kihasználja nyert ügye van.

2015. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Hát rossz hírem van: olyan nincs egy házasságban, hogy az egyik fél egyedül "hoz össze" tartozást. Még ha valóban nem is tud róla a házastárs, akkor is vagyonközösségben élnek, tehát felelős a pénzügyekért. Ezért nem állja meg a helyét ez a magyarázat, hogy "Mi bevállaltuk a gyerekei miatt!" Nem is tehet mást a férje, mint hogy annak a hitelnek a felét kifizeti és ez teljesen független a gyerektartástól! Bizony jogosan perel az exnej, ha a férje nem fizet neki gyerektartást.
2015. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Ez van, ha mindenáron nős pasi kellett az ágyadba.
2015. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt a helyzet,csak 9 milláról(rengeteg késedelmi kamat miatt) volt szó.Mind az asszony nevén,és mivel ő nem fizeti,nekünk sem kell,csak azt követelheti amit ő befizetett,vagyis annak a felét.A bank felé meg mi nem szerepelünk egy papíron sem.Én a helyedben vagyonmegosztási pert indítanék szigorúan,mivel házasság alatt keletkezett,kimondják házassági közös tartozásnak,aztán az általatok eddig befizetett összegnek a felét követelném tőle.
2015. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az adóság közös és elöször a gyerektartást kell fizetni
2015. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A válás vagyonmegosztást is jelent... ezt akkor eltitkolta?

Akkor kérheti a férjed az újratárgyalást, csak a fele illeti őt.

A "varrt a nyakunkba" mit jelent? A férjed átvállalta 2 milliót, cserébe a gyerektartásért?

Írtak erről valami szerződést?

2015. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!