Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jelentős, hét számjegyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentős, hét számjegyű összeget ígértem válásunkkor a feleségemnek, ha nem tartja meg a nevemet. Nem fogadta el. Ti hogy döntöttetek volna?

Figyelt kérdés
Tényleg ekkora értéke van annak ha egy nő né-ként mutatkozhat be.

2015. ápr. 16. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha rondán váltatok el, akkor nem a "né" az érdekes, hanem hogy rágod miatta a kefét.
2015. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Akkor se lennék -né, ha hétszámjegyű összeget ajánlanál érte.

Van saját nevem, nem szorulok rá, hogy egy kan tulajdonaként mutatkozhassak be.

2015. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
22%
Hiába tagadjuk, a nők egy jelentős része ezért megy férjhez.
2015. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Ja hármasnak tutkóra igaza van... Sok hülye nő, örökbefogadnak egy nagy gyereket, etetik, mossák a gatyáját, ganajoznak utána csak azért, hogy "né"-k lehessenek...

Én meg csak kiírom a nevem elé, hogy kovácsné 'oszt kész.

2015. ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Én mondjuk biztos nem lennék -né, és az is biztos, hogy válás után nem tartanám meg az exem nevét, akkor se, ha többhavi fizetésbe kerülne a névváltozás.

Pénz meg pláne nem kellene az extől ilyen okkal.

2015. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Nekem tök mindegy lenne, hogy maradnék e a férjem nevén, vagy sem, de egy hét számjegyű összeget tuti nem utasítanék vissza és változtatnám a nevem! :-)

Valószínű neki nincs szüksége a pénzedre, illetve bosszúból nem változtatja meg. Más nem hiszem, hogy lenne mögötte, mert tök mindegy hogy hívják, akkor is egyedül fekszik le este.

2015. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
egy ekkora pénzes paraszt meg is érdemli, hogy szívassák. Megtehette volna, hogy elrakja a pénzt, aztán megtartja a nevét...
2015. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
mit tudnak a pasik ilyen bar'mságon rágodni...
2015. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Ha nekem adod azt a pénzt, olyan nevet veszek fel, amilyet csak akarsz :D :D


Viccen kívül nekem is kicsit fura, ha valaki megtartja a né-t. Ha valaki egy az egyben veszi fel a férje nevét ,sé mondjuk 10 évig házasok, akkor elképzelhető, hogy én sem venném vissza a lánykorit, de né nem maradnék.

2015. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

Anyám is valamiért megtartotta a faterom nevét, pedig az öreg jó bunkó módon bánt vele. Gondolom, ez ilyen falusi női berögzülés lehet, hogy akkor jutottam a csúcsra, ha felvettem egy fsszal rendelkező ember nevét.

Az érdekes az, hogy anyám diplomás nő és Budapesten született, oszt mégis.

2015. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!