Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 4 éve vagyok együtt a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fabu Zsolt kérdése:

4 éve vagyok együtt a párommal és van egy 1 éves lányunk anyósom mindenféleképpen ki akar tuni a házbol egyépként a ház az anyósom és apósom nevén van tudtom szerint a feleségemnek is van joga a házhoz?

Figyelt kérdés
és hogy megteheti anyósom hogy ki tur a házbol és hogy valami jogom van nekem is a házhoz vagy nincs?
2014. ápr. 5. 18:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
A párod szüleinek a házához jogilag az égvilágon semmi közöd nincsen.
2014. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Fogd a feleségedet, gyereket, csomagoljatok és költözzetek albérletbe. Ne az anyósék határozzák meg a kis családotok életét. Beszéld meg a feleségeddel. Nehéz lesz, de ha együtt maradtok és egymást segítitek, nem akarjátok kitúrni egymást, akkor túl megoldjátok a gondokat, együtt.
2014. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak téged de a párodat is kirakhatják
2014. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Bármikor szó nélkül kitehetnek téged, a gyereket, a feleségedet is. Előbb kellett volna gondolkozni, hogy ide akartok-e gyereket szülni, vagy előbb mondjuk megteremtitek a saját otthon lehetőségét.
2014. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
Első vagyok. A kérdés a válás kategóriában van. Ha a kérdező válik a feleségétől, akkor nincs más lehetősége, mint összecsomagolni, ami az övé, és lelépni. A házhoz semmi köze.
2014. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%

Neked mégis milyen jogod lenne a házhoz? SEMMI!


A ház a nejed szüleinek a nevén van, akkor a nejednek sincs semmi köze hozzá, neked meg végleg nem.


Szánalmas vagy. Más házát akarod elvenni? SEMMI jogod a feleséged szüleinek a házához! SZép is lenne!

2014. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerűen nem értem, itt a GYK-án, igaz, igen egyszerű emberek is megjelennek, de felfoghatatlan, hogy némely férj a felesége és annak a családjának a vagyonát is a sajátjának gondolja. MIÉRT?
2014. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó, te sem vagy túl bonyolult, de még az idegeiddel is baj van....
2014. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
31%

Nem a véleményetekre volt kíváncsi, hanem a válaszra. Honnan tudhatjátok miért kérdezi, milyen élete vagy élethelyzet van éppen?

Ha a párodnak se tulajdoni, de haszonélvezeti joga nincsen akkor sajnos nem tudtok tenni semmit jogilag.

7/8-nak üzenném: Hallottad már azt a mondatot,hogy előítéletesség egyenlő ostobaság?

2014. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Igen kiturhat, miutàn semmi közöd a hàzhoz, az
2014. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!