Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért kötődök hatév különélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötődök hatév különélés után is volt feleségemhez?

Figyelt kérdés
Elváltunk, közös gyerek nincs, a kertes házat otthagytam és panelba költöztem. Mindene megvan, mégis úgy értem, hogy kicsesztem vele. Nyáron fűnyírás, télen hólapátolás - ezen agyalok naponta. Szerintetek normális dolog?
2008. aug. 28. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen ne aggódj, hidd el megoldja, vagy maga, hisz mi nők is képesek vagyunk erre, de tényleg nem női munka, de ha nincs társ, magunknak kell mindent... s az is lehet már van aki segítsen neki...


De kérdésedre, nem lehet, hogy tán szeretted? Jobban mint gondoltad,így még mindig nem igen felejtetted el.De ha neked van egy jó kapcsolatod, akkor még érdekesebb a dolog, akkor még mindig fel nem dolgozva a válásod mással próbálsz élni.

De ha csak tényleg az zavar, hogy hogy oldja meg a férfi munkát, ha elváltatok és ha senkit nem bántasz vele (új párotokat), akkor attól még segíthetsz neki pl néha lenyírod a füvet, ezt egy fiú barátjának is megtenné az ember.

2008. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szereted!!! Ez tuti!! Különben nem törődnél azzal, hogy boldogul-e egyedül vagy sem.

Remélem, a feleséged is így érez, és össze fogtok jönni újra! Láttunk már ilyet! Nektek is ezt kívánom.

Fogsz Te még havat lapátolni abban a kertben :)))

2008. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy még mindíg szoros érzelmi kapcsolatban állsz vele!De az is közrejátszhat, hogy esetleg a 6 év alatt nem találtál senkit, aki mélyebben megérintett volna, és ezért ő az utolsó nagy Ő.
2008. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szereted. És nem csak, mint nőt, hanem mint embert. Az ilyen érzelmekből szokott életre szóló kapcsolat lenni. De miért váltatok el?
2008. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! Egyiktől-másiktól libabőrös lettem a szó jó értelmében. Félek, hogy nektek van igazatok, még mindíg kötődök hozzá, csak terelek ezzel a fünyírással meg egyebekkel. Gyönyörű husz évet lehúztunk együtt, vittük is valamire, aztán én-bevallom-becsajoztam, és akkor úgy éreztem, hogy ő meg túlreagálja a dolgot. Ma már másképp gondolom.
2008. aug. 28. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan aranyos vagy... Kevés pasi van, aki így belátja, hogy tévedett. Én megbocsátanék, azt biztos, már kezdhetnéd is a fűnyírást!!! :)))

És Ő tudja, hogy még mindig szereted?

2008. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálkozz be nála. Hátha.. Egy félrelépés nem a világ, legalábbis szerintem. :) Hülyeség emiatt feladni egy amúgy szép kapcsolatot. (Ja, és nő vagyok.)
2008. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
keresdd fel és beszéljetek, hátha ő is ugyanezt érzi, mnt te.
2008. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!