Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Külön költözés kisgyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön költözés kisgyerekkel hogyan?

Figyelt kérdés
Válófélben vagyunk, nem tudtunk megegyezni. A légkör olyanná vált, hogy a költözés elkerülhetetlen. Férjem nem engedi a gyereket. Írtam neki egy papírt, hogy hozzájárul az elköltözésünkhöz, körbe röhögött, azt mondta én oda megyek ahova akarok, de a gyerek marad itthon. Mindhárman ide vagyunk bejelentve. A lakás a férj szüleinek nevén van. Félek attól, ha elköltöznék az 5 éves kislányommal, kiskorú lakhelyének önkényes megváltoztatasa miatt perelne be. Mit tudok tenni ilyen esetben???

2015. ápr. 25. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:

"A légkör olyanná vált, hogy a költözés elkerülhetetlen"


Milyenné?


Mert ja agresszív, fenyegetővé, akkor költözz gyerekkel, és szxard le, hogy mit mond.

Esetleg telefonon felveheted az ilyen eseteket.

2015. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden bíróságon van ingyenet tanácsadó nap.

Oda bemégy és megkérdezed, hogy ilyenkor mi a teendö.

2015. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
ezért nem perelhet be nem is kel neki a gyerek csak így tud zsarolni, pakolj és költöz
2015. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Nemartana egy kis elozmeny.

Miert ilyen a legkor stb.

Ja es lehet a fekleseg az agresziv...

2015. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
3-as mibol gondolod, hogy nem kell az apanak a gyerek???
2015. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor költözz el, ha megvan az ideiglenes felügyelet, különben nagyon megszívhatod, ahogy te is írtad.


Menj el a bíróságra tanácsadásra, aztán add be az ideiglenes gyermekelhelyezésit a válókeresettel együtt.

2015. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

2 honapja tarto valasi procedura, eddig 60ezret koltottem ugyvedekre.megkerdezem az ugyvedemet is csak szabin van. Eddig azt mondta az ugyved barmikor elkoltozhetek csak ez meg nem merult fel igy.

Olyan a legkor, hongy a gyerek es n sem birom tovabb. Nincs agresszio es fenyegetes is csak ha te igy en majd ugy szintjen. Ideiglenes elhelyezest csak akkor kerhetek, ha tenyleg van agresszio, verekedes vagy ha pl nem hozza vissza

2015. ápr. 25. 23:24
 8/10 A kérdező kommentje:
...a gyereket. Ugy nem tudok kerni ideiglenes elhelyezest, hogy ugy gondolom majd nem hozza vissza...
2015. ápr. 25. 23:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én exem is simán elvitte szó nélkül a gyerekeket,amikor szóvá tettem (írásban is panaszt tettem)a bíróságon,majdhogynem kiröhögött a bírónő.Abszolute nem foglalkozott vele,hogy az anya miket csinált.Még jó,hogy kicsit sem elfogultak.
2015. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 keine257 válasza:
Ha nőből vagy azt csinálsz amit akarsz a bírónők falaznak neked...
2015. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!