Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Segítség a házaságom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség a házaságom egy roncs ki van még ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy azt gondoljátok bolond vagyok de egyszerűen én nem tudom rá a választ, vagy a megoldást a házaságomra!!! 8 éve vagyunk házasok sajna közös gyerekünk még nincs!!! A férjem első házaságából van 2 gyerek a fiú 27 a lány 20 évesek!! Én 30 éves vagyok a férjem pedig 48 éves!!! A gyerekei velünk laknak sőt a szülei is!! Semi magán életem nincs a férjemmel, se kikapcsolódás, de sajna ő is olyan mintha csak ara használna mintha az ő és a családja szolgája, cselédje meg ehhez hasonló lenék!!! Pl.: ha főzök akkor ők szépen le ülnek de nekem már nincs hely az asztalnál, csak ha ők végeztek!!! Mindenki útán én takarítók, mosok, vasalok, főzök, sütők, rendet rakok és mégis én vagyok a rossz!! Főleg az anyósomnak, ha a férjemnek elpanaszoltam, hogy mit mond vagy ép viselkedik az a válasza, hogy ne figyelj oda!!! Én ezt már nem bírom!!! 😢😢😢😢😢😢

2015. ápr. 29. 16:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Ne tegyél minden mondatod után felkiáltójelet!!!!

:D


Amúgy meg ki kéri, hogy állandóan te főzz, te pakolj utánuk, stb?

Fogod magad és leszarod, csinálhatják ők is pár napig aztán csere.

2015. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
uristen ,menekulj innen....
2015. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy a 27 éves gyereke és a szülei is ott élnek, nektek pedig nincs gyereketek.

Mintha a korábbi feleségét akarta volna pótolni, de a régi családjával élni, nem pedig veled közös családot.

Beszéljetek. Ha nem akar változni, akkor te változtass (sok egyedülálló harmincas férfi szaladgál).

2015. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Én is így akartam, hogy felváltva de azt mondták mit képzelek én ez az én dolgom
2015. ápr. 29. 16:24
 5/27 A kérdező kommentje:
Köszi igazad van sok 30 éves pasi van ez jól eset, de viszont, hogy mongyam el neki válni akarok nem is lehet vele beszélgetni még közös témánk sincs mert egyszerűen nem lehet vele beszélgetni
2015. ápr. 29. 16:30
 6/27 anonim ***** válasza:
18%

"Köszi igazad van sok 30 éves pasi van ez jól eset,"


Akik a friss huszonéves lányokra buknak, nem a magadfajta priuszos harmincasokra. :-)

2015. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Kösz de az a helyzet, hogy testre 20 évesnek nézek ki fejre pedig mint a babák mert mikor az anyósomnak kell vennem cigit akkor el kérik a személyit de még a jogsira mentem akkor meg azt mondták ha majd betőltőm a 17-et csak, hogy én akkor már 25 voltam szépség versenyt is nyertem te fa fej
2015. ápr. 29. 16:57
 8/27 A kérdező kommentje:
Hogy a pasik milyen bunkók látom nem csak a férjem az de kiváncsi lenék te milyen pasi lehetsz ppppfff
2015. ápr. 29. 17:00
 9/27 anonim ***** válasza:
31%

Van ilyen harmincas ex szépségkirálynő ismerősöm. Meg van róla győződve, hogy ő még mindig baromi szép. Hát nem. Vékony, és az arca teljesen kiégett.

De tegyük fel nem nézel ki rosszul, melyik normális férfinak kellene egy olyan csaj, aki 8 évig volt a felesége egy 18 évvel idősebb férfinak? Ráadásul kb, cselédként funkcionált. Egyébként a férjed jól csinálta, szépen kihasznált egy 22 éves naív, önmagátol elszállt kislányt.

2015. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

"nem is lehet vele beszélgetni még közös témánk sincs mert egyszerűen nem lehet vele beszélgetni"

Ez már régen meghalt köztetek, ne sajnáld.

Egyszerűen elé állsz, hogy elválsz, közben mész intézni a papírokat. Ennyi.

2015. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!