Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen egy párterápia? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy párterápia? És mennyibe kerül kb? Van -e értelme? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen van értelme, ha a pár együtt helyre akar hozni egy kapcsolatot. Belehúzni senkit nem érdemes, hogy gyere majd meglátod jó lesz. Mindkét félnek egyaránt kell akarnia, ha ez nem így van, máris kiderül ki és mit tesz a kapcsolatért.

De az sem biztos, hogy a végére együtt marad a "pár", ezzel is számolni kell. Mindenkiről kiderülnek dolgok, ami fájdalmas lehet, és ezzel meg kell birkózni, ha már valamit tudok magamról, már nem dughatom a fejem a homokba, és ha ugyanúgy élek tovább mint előtte, a nyilvánvaló, hogy saját magamat és a másikat köpöm szembe. kb 10.000/alkalom -tól a csillagos égig :), de rendelőben elvileg kell, hogy legyen ingyenes szakrendelés.

2014. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznos lehet a párterápia, ha tényleg akarjátok. Mi voltunk, csak én igazából véget akartam vetni a kapcsolatunknak, de előtte megpróbáltam ezt is. Csak beszélni is jó volt egy kívülálló, hozzáértő személlyel. Geist Kláránál voltunk, ha jól emlékszem másfél óra volt 20000 Ft. Elég drága, igaz. De nagyon jól meg tudja világítani a problémákat, csak kérdésekkel.
2014. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és milyen: időpontra mentünk. Elmondtuk miért vagyunk ott, elmondtuk a mi szemszögünkből a dolgokat, ő kérdezett, aztán megoldási javaslatokat kínált.
2014. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!