Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tudnátok ajánlani egy profi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani egy profi, de gátlástalan válóperes ügyvédet? Egy kőkemény nagyágyúra lenne szükségünk, barátnőm pere régóta húzódik és elég mocskos, a volt férje szó szerint semmitől sem riad vissza a siker érdekében.

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 08:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egy kérdést tettem föl. Nem ítélkeztem, nem foglaltam állást, bár azt aláírom, mivel egy régi barátomról van szó, némileg elfogult vagyok. De mivel nem ismeritek sem a volt férjét, sem az ügyet, sem az egész cirkuszt, nem kellene a teljes ügy és az előzmények ismerete nélkül véleményt alkotni. Mindenesetre köszönöm a segítséget.
2015. máj. 8. 14:29
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem Amerika, itt nem szónokolni kell a bíróságon... Milyen "nagyágyúról" beszélsz, ember!!!???
2015. máj. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Drága Kérdeő,a valóságban nem,úgy van,mint a filmekben,hogy egy nagy ágyú ügyvéd,egy kis dráma s minden meg van oldva..

A bírók,ügyvédek nem egy drámai jelenetet adnak elő,hanem ítélkeznek,avagy pereskednek. Objektív nézőpont kötelező:saját véleményük,érzésüket NEM vihetik bele a döntésbe.

2015. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Köszönjük a sok Emesének a kommentet. :) Legalább kiadhatták magukból a véleményüket. Én sajnos nem ismerek nagyágyút, de sok sikert, és győzzön az aki megérdemli. ;)
2015. nov. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ügyvéd vagyok, tudom, miről beszélek. És ez valóban nem Amerika, el vagy tévedve, kedves Kérdező.
2015. nov. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!