Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudtok olyan kisebb kosárlabda...

Tudtok olyan kisebb kosárlabda csapatokat lányoknak, ahol senki nem profi?

Figyelt kérdés

Tesin kosarazunk, és nekem a társaságban lévő ezerszer jobbak miatt nincs túl sok bátorságom, és így igazán nem tudom megállapítani, hogy van-e tehetségem hozzá. Egyébként élvezném, mert amikor párszor összejön valami a csapatjátékban, akkor sokkal jobban érzem magam.

Ezért szeretnék egy nagyon kezdő (!) lánycsapatba belépni. Vagy már késő? 15/l



2014. febr. 25. 20:15
 1/2 Linus23 válasza:

Budapesti vagy?

Mennyire ragaszkodsza a kosárhoz?


Ha jól értem, a lényeg, hogy valami csapatsport legyen, és kezdőkkel együtt játszhass...

Személyes tapasztalatom a röplabdával van - Habzsi nevű egyesület, ők indítanak kezdő edzéseket..., vagy a sánc.hu-n érdemes körbenézni az induló edzésekről.

A másik sport, amit szoktam csinálni, az a tamburello, itt szintén jöhetnek kezdők is. Ez a teniszhez hasonlít, de csapatban játszák, nagyobb pályán, és egy speciális ütővel. Jól átmozgat, itt is lehet sikerélményed :), akár versenyekre is kijuthatsz, ha rendszeresen tudsz járni edzeni.

Van több helyszínen is edzés: Budán, Pesten, vidéken..., az angyalföldi klubnak lesz nemsokára nyílt napja, ahol bárki kipróbálhatja a sportot.


Ha maradnál inkább a kosárnál, nézz körül a lakóhelyednél milyen lehetőségek vannak.

Sok sikert!

2014. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)

sajnos a röpihez csöppnyi tehetségem sincs, tenisznél meg félek a labdától :D

valamiért a kosár közel áll a stílusomhoz :)

2014. febr. 27. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!