Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hazaköltözés megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazaköltözés megoldás?

Figyelt kérdés

Úgy fest, szakítani fogunk a vőlegényemmel. Most van munkám, de nem keresek annyit, hogy egyedül eltartsam magam (Külföld)

2 lehetőségem van: keresni egy jobban fizető állást, és itt boldogulni (vendéglátásba felvesznek, van gyakorlatom, sajna végzettségem semmi), vagy pedig hazaköltözni Magyarországra, és ott boldogulni egyedül.

Család, ismerősök, barátok egyik helyen sincsenek.


Melyik megoldás ésszerűbb?


Minimálbért keresni itt vagy otthon?


2015. máj. 11. 16:40
1 2
 1/12 mtke ***** válasza:
Mindkét helyen magas az albérlet a minimálbérhez egyedül
2015. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Máshogy sajnos nem megy. Ha csak szobát bérlek, azt ki tudom fizetni, vagy ha társulok valakihez. Nem igénylek sok helyet.
2015. máj. 11. 16:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kezdj valamilyen szakmát elkezedni, mert anélkül tökmindegy hol vagy, 40évig csak ilyen munkáid lesznek.

én kint maradnék gyűjtögetni. keress ottani magyarokat akikkel bérelnél közösen szobát. ha van régi osztálytársad aki kint él, esetleg keresd fel, hogy ő nincs -e benne ilyesmiben. ismerek olyat akik 5-en vannak egy kis lakásban. olcsóbban jössz ki. és spórolj , kezdj valamit magaddal, mert végzettség nélkül nem sok jövő áll

itthon sincs sok lehetőség, legalábbis az én városomban max gyári munkásnak mehetnél el. de fenttartani lakást itt sem tudnál annyi pénzből egyedül

2015. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem megyek tanulni tovább. Csak hogy nincs végzettségem. Nem kell, hogy magyarok legyenek, több nyelven beszélek, bárkivel megértetem magam kb.
2015. máj. 11. 16:48
 5/12 mtke ***** válasza:
Hol és mit dolgozol próbálj meg cég által kijonni mi is így vagyunk szallast alljak
2015. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 mtke ***** válasza:
Nem nagyon tud félre rakni ha nem talál legalább 1 embert akivel együtt lakhat
2015. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Külföldön élek már. Pincérnő vagyok jelenleg, ilyen állásokra jelentkeztem teljes állásba is, hogy magam is boldoguljak.
2015. máj. 11. 16:52
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Keresel albérlőtársat, vagy szobát. Szerintem külföld.
2015. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsoval ertek egyet, keress szobat valahol, vagy alberlotarsat, de maradj kulfoldon.
2015. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Ne gyere haza!!! Itt csak nyomor van!
2015. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!