Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás kimondása után derült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás kimondása után derült ki, hogy exem nyert a lottón. Erről semmit nem tudtam. Mire vagyok így jogosult?

Figyelt kérdés

Egy barátja szólta el magát(legjobb haverja volt,de ő sem tud róla már semmit).

Válás után annyit mondott neki hogy külföldre megy.

Ő mondta el nekem, amit addig nem is tudtam, hogy mekkora szerencsés volt a férjem.

Vagyonmegosztásban ennek nyoma sem volt.

Próbáltam kerestetni, de annyit tudok róla új nevet vett fel, és azóta eltűnt.

Teljesen tanácstalan vagyok, utólag ebben lehet valamit még tenni, vagy beletörődni?



2015. máj. 24. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Beletörődni.
2015. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Pápá della.

Hagyd meglógni a pénzzel együtt. Úgy tartják, hogy a pénz eszköz a boldogsághoz, de görcsösen sem kell ragaszkodni hozzá.

2015. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Ő nyerte nem, kisanyám?
2015. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 RRR ***** válasza:
80%
ezt bebuktad
2015. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha válás után nyert akkor semmire sem vagy jogosult. Ha még a válás előtt vette a szelvényt akkor talán lenne valami esélyed. Ha vannak közös gyerekek akkor talán kapsz valamit.

Bár, ha nagyon nem akar adni, akkor azt mondja, hogy pl az anyja nyert a lottón és ő csak kezeli a pénzt és ezért utalták az ő számlájára.

Sajnálom, hogy nem sok jóval biztattalak.

2015. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Jogilag megillet a fele, gyakorlatban semmit nem tudsz tenni.
2015. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idővel válás után?

Úgy gondolom jogilag csak akkor lennél jogosult a felére vagy amennyit a bíróság megítél, ha a szelvényt válás közbe vette vagy adta fel vagy nyerte meg a pénzt.


Csakhogy mivel külföldre ment új névvel így nem tudsz tenni semmit. Magyar joghatóságnak nem hinném, hogy van hatása külföldön.

2015. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt a barát nem mesélte, hogy nagyjából mennyit nyert a lottón? nagyon fontos hogy válás előtt vagy utána vette a szelvényt.
2015. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Én nem foglalkoznék ezzel a helyedben. Könnyen jött pénz mindig könnyen megy. Az az ember, aki valóban ember, az ilyen esetben mindenkinek aki a környezetében van megpróbálja megszépíteni az életét. Aki meg nem, az meg saját maga igazolja hogy kicsoda. Tehát sok minden leszürhető a lépéséből.
2015. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 opened paradise ***** válasza:
68%

Szopacs! :D

Az ő pénze,ne akarj vele semmit sem.

2015. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!