Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan zajlik váláskor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik váláskor a vagyonmegosztás és a gyermekelhelyezés?

Figyelt kérdés

Nem vagyok házas, csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést.

Úgy tudom, legtöbbször a nőhöz kerül a gyerek. Ilyenkor, ha egyik szülő sem alkoholista/drogos/veri a gyereket, akkor mivel indokolja a bíróság a döntést?



2015. jún. 19. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem indokolja semmivel. Ez a megszokott gyakorlat. A társadalom férfi ellenes. Az apa nem szülő az emberek szemében. A nőket tartják alkalmasabbnak a szülői feladatok ellátására. A férfinak csak a pénzére van szükség, a jelenlétére és a gondoskodására nem.
2015. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a gyerek gondozás kemény fárasztó és idegesitő rabszolga munka a legtöbb pasi nem hajlandó rá,

nem hagya ott a munkáját, nem akarja hogy a gyerek miatt csökkenjen az életszinvonala, a szabadsága

a másik probléma ha tudná akarná is az áldozatott a társadalom nem fogadja el hogy egy férfi kiesen a munkaerő piacról

nem néznék el hogy délután 3 kor elmenyen mert a gyereket 4 kor kiteszik a napköziből,

2015. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Hogyan zajlik váláskor a vagyonmegosztás...?" Nálam így. 3 éve egy tárgyalás után azt mondta a bírónő, a következő tárgylás a vagyonmérleg lesz. Mire megkérdeztem tőle:- Milyen vagyonmérleg? Hiszen az alperes a vagyonkimentését már megtette. Miről beszélünk? Mire ő, ezt válaszolta: - Nem úgy van az. Aztán teltek a hosszú hónapok, eladta a tulajdonrészét az alperes, magyarul fedezetelvonást alkalmazott a kielégítési alapból. Megfosztva elővásárlási jogomtól egyben. Mindeközben pszichiátriai kezelés alatt állt./ Jó az, ha van egy doki ismerős, kiállít ezt-azt./ A magyar csjt. úgy k@k@, ahogy az a nagykönyvben meg-vagyon írva. Szerintem. / Normális körülmények között, ha azonosak az erőviszonyok, persze lehet ezt kulturáltan is. Én rosszul választottam meg a fiam apját. Ennek iszom a levét.
2015. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!