Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen esélyeim vannak válásná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyeim vannak válásnál? Főleg a gyermekelhelyezés része érdekel.

Figyelt kérdés

3 gyermekünk van. Én jelenleg tgyás-on vagyok, később gyed-en leszek, de munkáltatóm már nincs.

A lakhatásunk megoldott, a férjemnek kell költöznie. Megtakarításunk nincs. Neki van egy háza, de az kevesebbet ér, mint a hitel ami még rajta van. Borzasztóan lelakott.

A törlesztő viszi a fizetése javát (150000Ft fizetése adókedv. nélkül, 105000Ft a törlesztés).

Azt mondta, hogy ő szeretné nevelni a gyerekeket (adókedvezmény miatt).


Ugye így nem fogják neki ítélni a gyerekeket?


2015. máj. 11. 18:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Ha nagyobb gyerekeitek lennétek, akkor sem igazán lenne több esélye a férjednek mint neked (ugyanolyan szarban vagytok - az egyikőtök munkanélküli a másiknak meg az egész fizetése elmegy a hitelre...), de így, hogy kisbabátok van pláne nincs esélye. Babákat csak nagyon súlyos esetekben választanak el az édesanyjuktól, és ugyanígy, testvéreket is csak súlyos esetben választanak szét.


Tehát kb. 99%, hogy nálad maradnak a gyerekek.

2015. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Hogy lehet egy hazon tobb hitel, mint amennyit er?

A piaci ertekenek a 70%-anal tobbet nem terhel ra a bank.


Szoval, neki van haza es munkaja.

Neked meg a 'lakhatasod megoldott'? Ez pontosan mit takar?

2015. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
2. Devizahitel?
2015. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem devizahitel. Mikor vette a ház még 17 milliót ért, ma már a fele összedőlt és életveszélyes....

Ha visszamegyek dolgozni, megint felvesznek, de mivel a határozott idejű szerződésem lejárt, most épp nincs munkáltatóm.

A ház a nagyszüleimé, nekem holtig tartó haszonélvezetem van rajta.

2015. máj. 11. 19:02
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Ha ennyire nem csiped a mandrót minek szültél neki három kölköt? Költői a kérdés, tudom, régen ő volt a herceg a fehér varacskos disznón...
2015. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

Hát ez így elég nagyvonalú remény, hogy "ha visszamegyek felvesznek". Nem éppen a jelenlegi magyar munkaerőpiaci viszonylatokat tükrözi a kijelentésed, de legyen neked igazad. Sajnos a bíróságnak viszont ennél több kell.


Megjegyzem felettébb imádom az olyan szülőket, akik 150.000-es fizetés és 100.000 ft hitel mellé 3 porontyot bevállalnak, mert a pulyával jár az adókedvezmény. Gyönyörű. Most meg agyalhattok mindketten, hogy mi a búbánatos francból tartjátok el a csemetéket.

2015. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem mielőtt elváltok, még legalább egy gyereket vállalj, keveslem erre a nagyszerű anyagi helyzetre a három gyereket.
2015. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

A legkisebb után tgyást kapsz. Tehát még nincs fél éves. De ti váltok. Ha már gond volt a kapcsolatba, miért is kellett harmadik? Ja, a nagycsaládos kedvezmény miatt?


És mennyi idő alatt lett a 17 milliós ingatlanból omladozó rom? Ha még tart a hitel, nem kellett olyan sok idő hozzá. Vagy vett egy eleve értéktelen, túlárazott szart, tehát átverték, vagy?

2015. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

csak az adókedvezmény miatt bizos nem kapja meg öket

ugy hogy a fizuja nagyrésze elmegy és egy lerobbant házba viné öket

2015. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%

Nos, én nő vagyok, és nem értek egyet azzal, hogy a gyerek "automatikusan" az anyáé legyen.


A bíróság nem csak az anyagi körülmények alapján fog dönteni, sokkal jobban figyelembe veszi, hogy melyik szülő tudja jobban biztosítani a gyerek szellemi és lelki fejlődését is. Erre egy apa is képes, ha akar. Bár kevesebb férfi képes "feláldozni" a hétköznapi életét, mint nő.


Bárhogy is lesz, fogadd el. AZ esélyed meg van. A gyakorlatban, szerintem, még mindig a nőnek kedveznek, neki negatívum kell, hogy ne maradjon a gyerek, az apának pozitívum, hogy nála lehessen.


Remélem, senkit nem bántottam meg, de én így látom.

2015. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!