Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Udv! 3,5 eve Angliaban dolgozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hippianyu kérdése:

Udv! 3,5 eve Angliaban dolgozom,5-6 het melo,2-3 het szabi otthon,8 eves kisfiunk apjaval otthon a kozos lakasunkban. Hazastarsi kapcsolatunk megromlott, ferjem a hatam mogott beadta a valopert, maganak akarja a kisfiunkat. Milyen eselyei vannak?

Figyelt kérdés
Svajci frankos hiteleink miatt kellett kijonnom melozni, ferjem rokkantnyugdijas, szivbeteg, cukorbeteg, Xanax nyugtatot szed, labilis a lelkiallapota.Bantalmazott is amikor szabin voltam, konnyu testi sertes, meghallgatas volt, tagadott mindent, hiaba van latlelet is.En nyar vegen koltozom haza.

2015. jún. 18. 00:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
83%
Masfel honapig a ferjed gondozza a gyereket. Ilyenkor alkalmas apanak? Vagy ha nem, akkor hogy mered otthon hagyni oket kettesben?
2015. jún. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 Bence_ ***** válasza:
Első kérdése jogos!
2015. jún. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:

Bár lenne rá néhány példa, hogy az apa kapja a gyereket! :/ Milyen jogon akarja az anya folyton a KÖZÖS gyereket??!

Nem kérek rá választ...

2015. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy abból a keresetből eltudja tartani önmagát és a gyereket.
2015. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Mivel sajnos, muszaj dolgoznom, kot a munkaszerzodesem, ferjem rokkantnyugdija semmire nem volt eleg....az utobbi egy evben romlott meg nagyon a kapcsolatunk, a bantalmazas is nemreg tortent...
2015. jún. 18. 10:39
 6/42 A kérdező kommentje:
Kozos dontesunk volt hogy kulfodon vallalok munkat, amikor tudtam mentem haza, mukodott is a dolog egy darabig...hazaseletunk elott sem volt rozsas, gyermekunk miatt nem koltoztunk szet....legegyszerubb ilyenkor elitelni a masikat, miert nem tettem ezt, miert nem tettem azt...en vallaltam be a csalad fenntartasat....
2015. jún. 18. 10:47
 7/42 anonim ***** válasza:

Nyáron hazaköltözöl végleg? Lejárt a hitel? Ha hazaköltözöl, gyorsan keress munkát, elbérletet. (Vagy majd eldöntitek ki marad a közös otthonban) Jó eséllyel neked ítélik a gyereket az előzmények miatt. A gyerek mit szeretne? Azért erőszakkal se jó, ha magadnál tartod, közbe meg az apjával akarna maradni.

Talán ki kellett volna költöznie az egész családnak. A férjed ott is kaphatott volna ellátást, nem? Mondjuk most már mindegy.

Ülj le vele és próbáljátok ezt értelmes felnőttek módjára higgadtan megbeszélni.

2015. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
A ferjem sosem akart kijonni,mert nem tud angolul, elzarkozott elole, akinek van svajci frankos hitele, tudja milyen nehez dontest kellett meghoznunk, DE egyutt dontottunk anno....most persze azt mondja, en akartam kijonni....az osszes fizumat hazakuldtem mindig, nem szenvedtek hianyt semmiben...hogy en miben, az most mellekes....
2015. jún. 18. 11:06
 9/42 Bence_ ***** válasza:

Az érződik, hogy megbántva érzed magad.

Gyereknek az életét tudos kint biztosítani?

2015. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
ahhoz hogy a kisfiam is kijojjon, mas munkat kellene keresnem, igazsag szerint elegem van ebbol a ciganyeletbol, hogy csak fejostehen voltam eddig, cserebe nem kaptam semmi szeretetet tole....azt meg hozzateszem, hogy kozben lett egy masik kapcsolatom (o is magyar, otthon el....) a ferjem erzi megbanta magat, hogy meg mertem csalni....ezert akarja magank a kisfiunk, mert szemellenzosen el....szerintem meg egy hazassag megromlasahoz 2 szemely kell, fifty-fifty a dolog....en "feladtam" mindent hogy ne keruljunk a hid ala...o dorbezolt otthon, volt mibol....es kozben cselednek tekintett, szeretet semmi, sot bantalmazas...elitelnek sokan, tudom....de nem fekete-feher a dolog....
2015. jún. 18. 11:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!