Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után a férjemnek új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után a férjemnek új kapcsolata van. Láthatásban a gyereket minden héten egy napra elviszi. Hogy lehet a gyereket okosan, intelligensen elengedni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 éves.Férjemmel két éve váltunk el. Neki másfél éve van új kapcsolata, de nem élnek együtt. A gyerektől tudtam meg ezt, és a gyerek mondta el azt is hogy együtt voltak kirándulni. Az új kapcsolat ellen nincs kifogásom, a férjemet sem szeretném visszakapni. Azóta nincs éjjelem, minden rémálmomban elviszik, ellopják mellőlem a gyermekemet.
2015. jún. 28. 09:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Mentális problémáid vannak. Fordulj pszichológushoz, pszichiáterhez.
2015. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem menj pszichológushoz, az segítene.
2015. jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
Gondolj arra, hogy jogilag nem vehetik el tőled a gyereket, és kétlem, hogy az új nőcske arra vágyik, hogy a te gyerekedet nevelje. Szerintem ő majd sajátot akar.
2015. jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mi a kérdés?
2015. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Békességben váltunk el, azóta is jóban vagyunk. Ezt a helyzetet, hogy egy "új anyuka" van a képben nem tudom kezelni. Véleményekre, vagy tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy hosszútávon a gyerek és a kapcsolatok se sérüljenek - hogyan viselkedjek az új nővel, mit kezdjek azzal, hogy az apuka azt az egy napot nem kettesben, hanem az új kapcsolatával tölti el a gyerekkel.
2015. jún. 28. 10:26
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra,hogy ez az élet rendje.Én csak örültem amikor megtudtam,hogy a volt férjemnek van valakije.Normálisabb kaját ettek,mert a csaj főzött,és sokkal jobban volt arra figyelve mondjuk,hogy normálisan fel legyen öltözve a gyerek,vagy,hogy a nagy melegben iszik-e eleget.
2015. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%
Mondom, hogy beteg vagy! Miért nem hiszed el?
2015. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy betegség a gyermekemet félteni!
2015. jún. 28. 10:31
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mitől félted a gyerekedet?
2015. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mitol is felted a gyereked?
2015. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!