Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után a láthatásnál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után a láthatásnál az exem elviheti a gyereket a szüleihez?

Figyelt kérdés

Nem jó a kapcsolatunk.

A kislány 6,5 èves eddig kb. 10x látta pedig nem lakunk egymástól messze.

Ha akartunk menni neki soha nem volt jó, de ha ő akart jönni ès nekünk nem volt jó akkor mindig sèrtődès lett a vège rèszèről.

Eddig a kislány semmilyen alkalom miatt(szülinap, karácsony, mikulás, húsvèt) egy csokit nem vett neki ès fel sem köszöntötte.

A lányom ezáltal nem is ismeri, nem kötődik hozzá igazából számára egy idegen.

Ezek a dolgok miatt nem is erőltettem ezt a mama tèmát neki.

Viszont a láthatások alkalmával az exem elviheti hozzá?

Vagy tehetek valamit, hogy ne vigye?


Kèrlek ne nèzzetek gyűlölködőnek de ha ezek idő alatt nem foglalkozott ès nem èrdekelte az unokája nem akarom, hogy az exem muszájból vigye hozzá.



2015. jún. 30. 19:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai családjogi törvény szerint a láthatás alatt oda viheti, ahová akarja, sőt a nagyszülőnek joga van ahhoz, hogy láthassa. Én is hasonló cipőben vagyok sajnos engednünk kell.:(
2015. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!