Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyen viharos válásnak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen viharos válásnak mi lesz a vége?

Figyelt kérdés
kb 9 éve ismerjük egymást a férjemmel.. mikor megismerkedtünk, én sokat buliztam, éltem, flörtöltem, faital kis csitri voltam.. és akkor, ahogy összejöttünk, nem volt még érzelem csak randi és mégis kb két hét mulva megcsaltam.. vagyis konkrétan nem, felmentem egy buli után egy pasihoz, volt ez-az, de szex nem, mert rájöttem hogy nem kellene és hazamentem.. elmondtam neki és szakítottunk is.. de később összejöttünk újra bár sokszor felbüffent ez az egész sokat veszekedtünk mégis együtt maradtunk.. volt aztán pár buli, pia, haverok ahol táncoltunk ilyenek de semmi nem történt csak féltékeny volt nyilván a mult miatt. azóta összeházasodtunk, kb 4 éve vagyunk házasok.. viszont most volt egy buli szintén sokat ittunk és összemelegedtem egy srccal.. nem volt csók nem volt fogdosás csak szórakoztunk nevettünk flörtöltünk.. megjelölt a neten és írt hogy milyen jól érezte magát és én is válaszoltam neki. másnap megbántam hiszen feleség vagyok gáz így viselkedeni. rákérdezett a férjem hogy volt e valami mert nagyon kedves és mosolygós voltam a sráccal. de nem mondtam el. viszont harmadnap elmondtam neki ezt az egészet. azóta válni akar, kiakadt, fenyeget hogy mindenkinek mindent elmond. még nem költöztünk szét mert munka, albi, stb.. nem egyszerű kb 3 hét mulva.. most azt akarja hogy én a csaldnka a barátoknak a szomszédoknak, szóval mindenkinek ne azt mondjam hogy váljunk azért mert így alakult... tegyük hozzá, én nem voltam boldog már rég, próbáltuk helyre is hozni a dolgokat többször is de nem sikerült.. szinte napi szinten veszekedtünk.. de ő nem így látja úgy van vele hog ez normális dolog volt.. és most azt kéri hogy mindenkinek azt mondjam hogy miattam válunk mert megcsaltam stb.. meséljem el a multat meg minden... most mit tegyek? mindenkienk meséljem el hogy én vagyok a hibás holott nem csak egy fél tehet a válásról? és tényleg nem tettem semmit most nem csaltam meg még el is mondtam neki.. vagy a családnak meséljek el mindent? de én nem úgy látom mint ő.. hanem úgy hogy mind a ketten hibásaok voltunk nem csak én. főleg hogy nem történt most félrelépés.. a multat meg le kellett volna zárni hiszen elvett feleségül.. nem? minden esténk kész ideg, feszültség veszekedés. iszik, kiabál, nem tudom mi lesz még így három hétig... és akkor most hogyan tovább? mit mondjak az emberkenek? ti mit mondanátok? kiteregetnétek a szennyest? vagy mit?? köszi szépen előre is... 32/N
2015. júl. 9. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Hmmmm... Még nem voltam házas, ezért a véleményemet is úgy nézd! Volt a múltban egy baklövésed amit megbántál, kibékültetek. Pár év múlva jött a házasság, ami egy új kezdetet jelentett volna neked is és a párodnak is. Újra felépíthetted volna a bizalmas falat, de úgy látom, h nálad az alkohol hatalmas úr. 1- Nem értem, h ha nem tudsz uralkodni az alkohol hatására, akkor miért iszol annyit?

A másik dolog: Elhiszem, h a férjed elbizonytalanodott benned, hisz van oka. Egyszer már volt etye-petye, most csak talán a szerencsén múlt neki, h nem történt semmi. De belőled ez a "vadászösztön" 1x ki fog újra törni. Nem hiszem, h ezek után is lesz-e benned a feleséghez méltó tartás, akinek az jeggyűrű díszeleg az ujján. Tudod, neked azt a házasságkötési esküt komolyan kellene venned, mert nem csak magadnak és a párodnak tettél ígéretet, h "Jóban-rosszban", hanem Istennek is (Ha templomban volt...). Vissza a témához. Valószínű, h neked valami hiányzik a házasságból és azért vágysz más ember figyelmére, flörtökre. Ezt kellene először megtalálni. Az okot. A párod bókol? Kedvedkedik itt ott? Először erről kellene beszélni :)

2015. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem az első válaszoló túloz, 23 évesen még az ember simán lehet hülye. Azért azt, hogy egy két hetes "kapcsolatban", ennyi idősen valaki smárol mással, azért nem kéne túl komolyan venni. Eltelt azóta KILENC év. Most simán meg tudta állni, miért ne tudnál legközelebb is? Mondjuk ezt csak a kérdező tudja magáról. Szerintem a férj már csak indokot keresett, hogy úgy válhasson el, hogy nem ő a hibás. Valószínűleg eddig is válni akart, de nem akarta, hogy a környezete emiatt elítélje. Szerintem mindketten hibásak.
2015. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2.! Én nem túlzok, hanem reális vagyok. Sajnos ez a valóság és nálam már egy csók sem fér bele a dologba, a 23 éves korról meg aztán ne is beszéljünk,mert az már NEM GYEREK, h félvállról vegyük!!! Aki kapcsolatot akar az hozzon egy "áldozatot" akkor, h csak a 1 ember érhet hozzá, vagy meg ha nem tüd hűséges lenni, akkor élje a csatangoló életét és ne tegye tönkre a másikét!
2015. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy mindketten alkalmatlanok vagytok a házasságra. Már rég megromlott a viszonyotok, de nem tulajdonítottatok neki jelentőséget, pedig akkor nem is fajult volna el a dolog odáig, hogy harmadik kerüljön a képbe. Semmiképp nem kell magadról olyan valótlanságot állítanod, amivel magadra vállalod a felelősséget a válásért. Ha igaz, amit írtál (vagyis mindössze táncoltál és beszélgettél valakivel), akkor nem csaltad meg a férjed, ő viszont ezt használja ürügyként, hogy leléphessen a házasságból, és moshassa kezeit, mintha szent lenne. Nem ez lesz az első eset, hogy a válófelek között nincs egyetértés abban, ki mit csinált rosszul a kapcsolat alatt.. Az igazság az, hogy sokat veszekedtetek, majd a férjed úgy döntött, borít mindent, és terjeszteni kezdte, hogy megcsaltad. Lesz, aki neked hisz, lesz, aki neki. Egyébként nyugodtan megmondhatod neki, ha hazudozni akar rólad, akkor neked is van néhány ügy a tarsolyodban, amit kiteregethetsz a rokonságnak, úgyhogy jobban járna, hogy civilizáltan próbálna elválni.
2015. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg az, hogy 2 hetes kapcsolat után csókolóztál valakivel, elmondtad a párodnak, majd megbocsátott és rá 5 évre elvett feleségül, egyáltalán nem azt sugallja, hogy a férjed nem tudta, kit vesz feleségül..
2015. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, én sem szívesen vennélek feleségül, de ez nem is volt kérdés.


Az egy marhaság, amit a férj akar:

"most azt kéri hogy mindenkinek azt mondjam hogy miattam válunk mert megcsaltam stb." - ez mi? Minek, kinek?

A válás egy egyszerű adminisztratív, hivatali dolog, elég, ha az egyik kinyilvánítja a szándékát.

Mi értelme volna ilyen - és még hazug - dolgok híresztelésének?

Nehogy belefogj! Párhét múlva már külön lesztek, pár hónap múlva meg más semmi közötök nem lesz egymáshoz, ebből indulj ki.

2015. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Betegesen gyenge jellemű a férjed, ha ilyen gyerekesen rád hárítja a felelősséget a megromlott kapcsolatért. Kinek mi köze hozzá, hogy hogyan éltél, élsz. Magánügyed kit csókolsz, kinek adod oda magad, kit ölelsz meg olykor.
2015. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!