Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férj elhagyja azért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férj elhagyja azért a feleségét, mert az megöregedett?

Figyelt kérdés

Nem tudja előre, hogy ez lesz? Vagy már alapból úgy tervezi, hogy majd később lecseréli egy fiatalabbra?


Ha egy nő ugyanolyan normális és kedves marad a párjához mint a legelején, de a külső változásokkal nem tud harcolni, akkor is elhagyják, vagy azért a férj később is szépnek fogja találni?



2015. júl. 19. 09:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
25%

Nézd, olyan férfiak szoktak házasodni, akik bejönnek a nőknek... ezért sanszos, hogy a férjed/leendő férjed is bejön vagy 10 másik nőnek.


Ha egy fiatalabb kiveti rá a hálóját, és épp nincs jó periódusban a házasságotok, akkor simán félreléphet. Egyénfüggő.


Ha nem csak a külsőt néznétek társkeresésnél kevesebb ilyen probléma lenne az életetekben.

2015. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%
Amig a no oregszik, a pasi sem marad fiatal.
2015. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Én nem külső alapján szerettem bele a páromba, viszont ő tudom, hogy azért választott engem. Lehet, hogy ő is öregszik, de a belső jegyei ugyanúgy megmaradnak, amikbe beleszerettem, viszont én nem tudok ugyanolyan maradni külsőleg.

Szóval én hiába választok kevésbé vonzó férfit, ha ő a külsőm alapján választ engem. Nem? És ahogy nekem megtetszett, úgy megtetszhet másnak is. :(

2015. júl. 19. 09:16
 4/28 anonim ***** válasza:

Nem lehet előre tudni, de normális férfi csak ezért nem hagyja fel a feleségét..ahogy fordítva sem.


A páromról pl tudom, hogy nem fog elhagyni egy "test" miatt. Ha mondjuk valakivel rendszeresen nagyon sokat és nagyon jókat beszélget, elmélyülten, na akkor kell féltékenynek lennem. A dögös bombázók miatt egyáltalán nem.

2015. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem nem a hölgy életkora a probléma, hisz csak az arc ráncosodik először. Főleg ha szép lassan felszed pár kilót. Nől az emlő, mindig újdonságot adva a partnernek, elodázva a ráncokat, kívánatos marad. Sokkal inkább a férfi elfolytott félelmei törnek elő. Kapuzárási pánik. Beszélni kell róla, mert a komplexusokat elkezdi megoldani egyedül, aminek csajozás a vége és szakítás. Ennek gyökere legtöbbször szexuális jellegü, de rátesz egy nagy lapáttal az indominancia
2015. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
18%
gyorsan csinálj neki gyereket, h nehezebb dolga legyen
2015. júl. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk hozzád láncolná, ha kapna időnként egy harmadik fiatal lányt. Párcsere, hármas négyes. Fontos, hogy veled élje meg, hozzád kösse az élmény. Beszèlni kell róla őszintén. Mondd meg neki, hogy félsz a kapuzárási pánikjától, de ... Ha igazán szeretnéd, hogy őszinte legyen arra is van tutibiztos módszer. Mert a kérdèseid nem biztos, hogy átjutnak a falon ami keletkezett.
2015. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
14%

Ne haragudj kérdező, de nem hiszem el, hogy nem jópasi a párod...


ha nem az lenne, akkor nem kéne aggódnod azon, hogy lelép ;)

2015. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

#7

Tessék?? Attól félek, hogy lelép egy fiatalabbal, és én szerezzek neki egyet, és nézzem is végig, ahogy...? Mivan???? Tényleg ezt írtad, vagy én értelmezem félre? Hát most jót nevettem, de közben meg szomorú is, hogy a mai férfiak így gondolkodnak.

2015. júl. 19. 09:48
 10/28 anonim ***** válasza:
25%
Sok férfi gondolkodik így. Aki kivétel, az meg nem kell mert uncsi :P
2015. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!