Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Aki otthon tartja a lovát,...

Aki otthon tartja a lovát, hogyan oldja meg az ellenőrzést?

Figyelt kérdés

Úgy értem, szeretném valahogy megfigyelni, ellenőrizni, hogy minden rendben van-e, de azért egy bekamerázás kicsit húzós lenne.

Valakinek valami ötlet?



2014. dec. 20. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak nem te vagy megint a paranoiás? Tán szenilis is tetszik lenni?:D

Nekem a saját birtokomon vannak a lovak. Bár annyival egyszerűbb dolgom van, hogy én velük/ "belőlük" élek. Így egész nap tudom őket ellenőrizni.

Kameráztatni hülyeség. Úgy se tudod egész nap azt se bámulni. Nem erre kéne figyelned, inkább kösd le magad valamivel. :D

Az egyetlen hasznos cucc istálló környékén szerintem a füstjelző...és néhány komondor "kamerának". :P

2014. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést egyáltalán... :) Be akarod kamerázni a lovat? :/ Egyszerűbb, ha hívsz hozzá egy lovászt, aki majd gondozza és "meg is figyeli", ha kell.
2014. dec. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát, szerintem te összekeversz valakivel, mert én nem vagyok paranoiás. :D

Csak láttam, hogy sok embernél van ilyen, és szerintem egy hasznos dolog lehet, ha valaki megengedheti magának, bár az kétlem, hogy én lennék. :D

Azt meg végképp nem tehetem meg, hogy fizessek egy lovászt, főleg úgy, hogy én látom el a lovamat...

2014. dec. 20. 15:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó. :) Csak, mert két kérdéssel volt egy nagyon hasonló kérdés. Arra gondoltam ugyanaz lehet. :)
2014. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát, nem találom, de mindegy. :D

Amúgy a barátnőmék haza van úgy bekamerázva, hogy a telefonról látja, de gondolom nem 2 forint egy ilyet megvenni.

2014. dec. 20. 19:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig utána kéne nézned egy kamerarendszernek. Annyira nem drága. Egy nyereg drágább. Nem kell egész nap bámulni, tök jó dolog az is, hogy ,akár az éjszaka közepén is rápillanthatsz, minden rendben van-e. Én ellést vártam kamerával, nem kellett kijárkálnom a hidegbe. (Igaz, így is óránként felriadtam, és két felriadás között lett meg a csikó:)) Szóval szerintem a nyugalmad miatt megéri venni kamerát, az előbb említett komondorok mellé.
2014. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!