Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akinek volt már nárcisztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már nárcisztikus párja, férje, hogy tudott elválni tőle?

Figyelt kérdés
A közelmúltban jött a felismerés,hogy a férjem személyiségzavsros.Sajnos a nagyobbik gyerekünk a pontos mása lett, én pedig lelkileg már egy roncs lettem.A gyerekemet pszichológushoz járatom,a férjemet nem tudom belevonni,mert ő maga a tökély és soha nem ismerné be hogy probléma van vele.Sajnos a kissebbik gyerekre is rossz hatádsal van,féltem őket.Válni szeretnék, de a férjem ebbe sohasem menne bele.

2015. szept. 4. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Elválasztanak titeket, ha nem akarja, akkor is.

Viszont így tovább tart.

2015. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A pszichológusunk is tanácsolta, hogy váljak el és költözzek el a gyerekekkel. Esetleg ha a szakember írna egy szakvéleményt, miszerint a férjem a gyerekek lelki fejlődését torzítja,a bíróság nem gyorsíthatja fel a válást?
2015. szept. 4. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Én mentem pszichológushoz (egy nárcisztikus soha nem fog), és fokozatosan megtanultam kiállni magamért, a saját érdekeimért. Ugyanis az, hogy valaki egy nárcisztikust választ társul, szintén személyiségzavarra vall! Normális ember ugyanis nem kezdene vele párkapcsolatba, csak egy komolyan alárendelő, dependens személyiség. Úgyhogy nálam a saját terápiám hozta el a megoldást. Neked is javaslom, mert hidd el, a TE személyiséged sincs jó hatással a gyerekekre... tőled azt fogják eltanulni, hogyan alázzák meg magukat.

Ne kívülről várd a segítséget... egyébként hogyan tudnál róla bármilyen szakvéleményt kapni, ha nem fordul szakemberhez? Mert nem fog! Erre kötelezni pedig senki nem fogja, maximum akkor, ha már megindult a válóper és komoly problémák merülnek fel. (A nárcisztikus személyiségzavar nem olyan egetrengetően nagy probléma, amivel a bíróság foglalkozni, mivel kb. minden 10. emberre jellemző manapság...)

2015. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kihasználnám és elzavarnám politikusnak.


Ott jópár ilyen bteeg ember alkotott nagyot:


Orbán, Gyurcsány, Torgyán doktor...

2015. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rátapintottál a lényegre,politikus a férjem.Hiába keresi meg anégyszeresét is annak amit én,nem látok belőle semmit,mert még engem nyúl le.
2015. szept. 4. 20:11
 6/8 A kérdező kommentje:
19:32-es én mellette váltam alárendeltté,ő tett dependensé.Előtte egyenrangú kapcsolataim voltak.De hihetetlenül manipulált,az ő gondolatait véltem a sajátjaimnak:(
2015. szept. 4. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

# 6: ezt valószínűleg rosszul látod... felnőttkorban az ember személyisége már nem változik a párkapcsolataiban.

Tudod, az, hogy korábban (!) egyenrangú kapcsolataid voltak, pont azt igazolja, hogy neked is vannak személyiségproblémáid... mert az egyenrangú kapcsolatokban nem maradtál meg, HELYETTÜK választottál egy nárcisztikust, és neki szültél gyereket.

2015. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elválasztanak akkor is, ha ő nem megy bele. Te beadod és kész.(30 ezer az illeték). Annyiban hosszabb, hogy ő nem akar válni és még gyerkőc is van. Elöszőr a gyermek elhelyzés van meg. Amennyiben nem tudok megegyezni akkor a bíróség dönt. Akkor viszont elrendelheti a szülő pszichológiai vizsgálatát is ( csak halkan mondom,tapasztalatom szeritnem nem a legjobbak). Amikor meg van a gyermekelhelyezés csak után lesz kimondva a bontás. A vagyoni dolgok az meg mehet majd a végtelenségig, ha nem tudok megegyezni. Az lenne a legjobb persze ha mindenben megegyeznétek, és akkor 10 perc a tárgyalóba és meg vana bontás.
2015. szept. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!