Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy érdemes rákészülni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes rákészülni egy válásra, ha nem most, hanem csak pár év múlva fogunk elválni?

Figyelt kérdés
egyrészt mert nagyon a válás felé halad a kapcsolatunk, másrészt, mert még gyeden vagyok,suliba járok, másfél évig. nincs munkám, nincs hova menni és érzelmileg testileg is le vagyok amortizálódva a gyerekek is picik, nagyon nehéz velük. akkor akarok elválni, amikor a legjobb pozícióban vagyok és könnyebb lesz. az eddig oké, hogy suli befejez,munkat keriteni, és a kicsinek is legalább 4 évesnek kell lennie, ami innen kb 2,5 év. van tippetek, hogy addig hogy készüljek? szó volt róla h férjemmel váljunk, sokat veszekszünk, de most nagyjából annyiban maradt a dolog, de tudom h majd újra elő fog jönni, fel akarok készülni.
2015. jún. 25. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem nem fogtok elválni. Volt már ebbe tapasztalatom.


Szeretőzzetek mind a ketten és majd újra egymásra találtok. Tapasztalat.

2015. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Valas tervezgetese elott inkabb azt kellene atragnod magadban, hogyan lehetne a veszekedeseket elkerulni, hogy valojaban mitol veszekedte es ennek elkerulesen kellene tornos a fejed.

Valasra amugy nem kell keszulni ... eleg ha van egy jo ugyveded, az majd mindenrol kiokosit.

2015. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
barmi erős a környezetének és családjának a befoolyása, akik engem utálnak. volt már rá példa, mikor válással fenyegetőztem és akkor kimutatták a foguk fehérjét. jól ki akarnak majd velem baszni az biztos. erősek, ha összefognak és bárkit meggyőznek a bírót, ügyvédet, közvéleményt, vedőnő h én ilyen és oylan vagyok. biztos hogy előre védekeznem kell.
2015. jún. 25. 12:27
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

"volt már rá példa, mikor válással fenyegetőztem és akkor kimutatták a foguk fehérjét"


DE TE IS!!!

2015. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4es: az máááááááááás....
2015. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"erősek, ha összefognak és bárkit meggyőznek a bírót, ügyvédet, közvéleményt, vedőnő h én ilyen és oylan vagyok"


vicces vagy :)


Egy birot nem lehet csak ugy meggyozni! A birosagon nem lehet ugy viselkedni mint egy foutcan a falu bikaja. Ilyenektol egyaltalan nem kell tartanod, csak probalnak megijeszteni (aztan a birosagon majd csak akkor szolalhatnak meg, ha kerdezik oket).


Fura egy csalad vagytok! Mondjuk a valassal valo fenyegetozesed sem vilagos, de ez meg a Te dolgod.

2015. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hat ha rosszul eltek es semmi eselye hogy jobb legyen akkor miert nem most lepsz. Csak vannak szuleid, en akkor fognam a pici gyerekeket visszakoltoznek a szuleimhez es beadnam a valopert, a gyerekeket el lehet vinni bolcsodebe meg tanulsz, a gyerektartasbol gyed-bol szerintem ugyanannyi a beveteled mintha vele elnel, meg lehet elni szerenyen. Akkor minek ez a nagy draga evekig, hogy egymast zsarolgatjatok, Te azzel hogy elvalsz tole, azzal hogy a gyerekeket elveszi, vagy nem is ertem a birosagon mit tud mondani ellened..Szepen nyugodjal meg es akkor intezd el a dolgaidat es menj kulon tole, ha meg nem is akarsz kulon menni akkor meg ne veszekedjel hanem az energiadat kosd le masra, inkabb menj el konditerembe.
2015. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Soah nem ertem miert nem arra torekedsz hogy jobb legyen a ferjeddel a gyermekeid edesapjavl?

Valas nem megoldas oldajtok meg a kapcsolatotokat.

Nem foghatod a gyerekekre hogy otthon ulsz kiszolgaltatott allapotban.

Szedd ossze magad es dolgozz a hazassgodon.

2015. jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 omba ***** válasza:

Az az egzisztenciád megteremtése az elég fontos.

Kérdezd a családodat, ők miben tudnak majd segíteni.

A bíróságtól ne tarts az esetek 90%-ában vita nélkül az anyához kerül a gyerek - lehet nem igazság ez, de tény.

2015. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Maradj nyugodt és ne veszekedj,legyél semleges,ne tudjon felbosszantani,ne tudjon provokálni.

Neveld szépen a gyerekeket,tanulj szorgalmasan,és keríts melót,lakást.Utána léphetsz.

2015. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!