Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek mit tegyek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, hogy dolgozzam fel nem sokára bekövetkező válásunk?

Figyelt kérdés
Több mint tíz éve vagyunk házasok,az utóbbi pár hónapban,megromlott a kapcsolatunk,és szerinte nem figyeltem rá eléggé,próbáltam javitani a helyzeten de ugy tünik hogy késő.Mit tegyek hogy túl tegyem magam ezen a lelki és érzelmi törésen,én még szeretem,de ő elmondása szerint már nem.Nem tudom hogy dolgozzam fel ezt,mindig ő jár az eszembe..

2015. szept. 8. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha be tudnál mindent újítani. Új mh., új albi, emberek stb. Az sokkal jobban segít az első nehezebb időkben, főleg így a helyzetedben.
2015. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit tudsz, változtasd meg az életeden,új lakhely, közös helyek, közös ismerősök elkerülése, akiknél esetleg összefuthatsz vele.

Zárj ki minden rá emlékeztetőt az életedből.

Lehet már nem is szerelem ez a részedről, inkább valamiféle ragaszkodás,10 év házasság után nem csoda.

Ha már nem működött, hát nem,ez van,nincs mit tenni,túl kell lépned rajta.

Az élet nem áll meg,lehetsz még boldog az életben,aki nem veled képzeli el a jövőjét,azt ne sajnáld.

Amikor "elgyengülsz ",gondolj a rosszaság negatív dolgokra, amit tőle kaptál,biztos sok ilyen van.

Kérdezd meg magadtól őket!

Pl:Béla megcsalt?

Válasz: igen, megcsalt Julival a saját hálószobánkban, mikor a gyerekekkel voltam a nagyiéknál.

Ez csak egy példa volt,remélem értetted.

Egy életed van,ezt ne feledd,fel a fejjel :)

2015. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne érezd magadat hibásnak. egy kapcsolat 2 emberen múlik. a férjednek van valakije és most a válást is a te számládra akarja irni, téged okol. Sajnálom, biztos rossz lehet... az vigasztaljon , hogy nem érdemes ilyenkor már marcangolni magad, ha ő nem szeret.
2015. szept. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne azzal foglalkozz amit már nem tudsz megváltoztatni, hanem tekints a jövőbe!


Legyen célod holnapra, a hétvégére, az év végére és jövő nyárra. Foglald le az agyad-a múltba süllyedés helyett a jövődet tervezd!

2015. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!